anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pytanie do allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

dlaczego i w jaki sposób allegro naliczyło koszt dostawy na 10 pln / nr. zamówienia - bc91de90-8569-11ed-af63-79c436b9ba94 @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@katarzynab1712 Cześć. 🙂 Obie oferty z zamówienia mają inne cenniki, nie mają żadnej wspólnej metody dostawy.

Koszt wysyłki produktu z oferty numer 12749858523 to 10 złotych, dlatego taki koszt został ustalony. 

ko_alka_0-1672127184185.png

Ustawienia sposobu obliczania kosztów dostawy znajdziesz w zakładce https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy 

ko_alka_1-1672127390320.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

ale druga oferta ma cennik 15 pln, więc dlaczego zdecydowano się wybrać 10 pln / właśnie sprawdziłem i miałem ustawione  - Klient zapłaci kwotę najdroższej dostawy. Więc dlaczego wybrano kwotę dostawy najniższą? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Teraz zmieniłem na - przesyłki będą nadane osobno, a koszty dostawy zsumują się

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@katarzynab1712 Kupujący w takiej sytuacji ma opcję "Dostawa i jej koszt ustalane ze sprzedającym", w której kupujący sam podaje proponowany koszt dostawy. Możesz poprosić go o dopłatę, jeśli kwota nie jest wystarczająca. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

dziekuję za wyjaśnienie / nie chodzi o dopłatę, to przecież parę groszy

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@katarzynab1712 To nie wiesz że > są na tym świecie i na Allegro rzeczy, o których się programistom nie śniło > a poza tym nagana w jadłospisie za brak wierszyków.

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

jak nagana?! co nagana!?

jeszcze żem wczorajsza z rana

 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@katarzynab1712 Dziękujności wielkie.

oznacz moderatorów