anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie do sprzedającego, jak zwykle nie w temacie przedmiotu, urlop

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Tiaa, święta za pasem, kurierzy i poczta paczki gubią albo dostarczają losowo, ewentualnie wrzucają na kupke i niech sobie leżą 😉  . Więc , w tym roku pomyślałem "Nie ,tym razem nie będe tego przerabiał znowu" , zamknąłem  sklep od 1 grudnia bo chce mieć święty spokój....

No i co teraz mam ? Ano ..............mam **piiip**ylion pytań o przedmiot od potencjalnych klientów ..  Którego sprzedaż jest zamknięta. Ja już czasami nawet nie pamiętam że takie coś robiłem. 😉

Cytuje:  "Sorki że nie w temacie ale czy będziesz jescze robił xxxxx"

Odpisać musze bo polecicie po statystykach.

Może by to jednak Allegro jakoś ogarneło ? Czy woli walić batem po łydkach sprzedającym, nawet jak sklep zamkneli bo sie w końcu muszą wyspać  ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ZibiK30
#18 Luminarz#

Musiałbyś usunąć aukcje lub jakoś je zablokować względem możliwości widoczności lub zakupu

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@eightbitclone2 oczywiście nie ma urlopu od allegro, dyskusje, POK,  Chargeback itp. musisz sprawdzać pocztę co dziennie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

No, przecież wiem...  zdrowe to to nie jest 😉 Do tego odpisując tu , znowu mi 3x razy wyskoczył banner "powiedz co o nas myślisz" ... 😉 Bo nadal nie wypełniłem tej durnej ankiety 😉

Specjaliści...

 

 

oznacz moderatorów