anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie dotyczące wysyłki dla pierwszego sprzedawcy

Software4Less
#7 Wielbiciel#

 

Witam bardzo głupie pytanie, ponieważ nigdy nie używałem go wcześniej i jestem przyzwyczajony do innej dużej witryny sprzedaży. Przepraszam również, jeśli mój polski jest zły, nie jestem native speakerem. Próbowałem szukać w help desk, ale nie widzę tego po angielsku.

Czy wypełniając zamówienie dla klienta, po tym jak zapłacił i dostaliśmy e-mail, musimy po prostu oznaczyć je jako wysłane (jak również wysłać produkt do nich oczywiście!)? Czy muszę coś specjalnego zrobić z zamówieniem oprócz zmiany statusu zamówienia na Allegro?

Patrzyłem na przycisk nadaj paczkę, ale czy to ma dla mnie znaczenie? Jestem sprzedawcą niskonakładowym, więc nie mam kont z firmami spedycyjnymi, po prostu pakuję i wysyłam jak i kiedy.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Software4Less musisz wysłać przedmiot i zmienić status na allegro na wysłane. Nie musisz korzystać z Nadaj przesyłkę abyś poprawnie eksportował email dla kuriera w formularzu wysyłki.

Z Nadaj przesyłkę możesz korzystać bez umowy np. z DPD, UPS, Allegro One. Tutaj masz opisane co i jak Wysyłam z Allegro – narzędzie do nadawania przesyłek bezpośrednio z konta 

oznacz moderatorów

Software4Less
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, czy wypłata jest automatycznie wypłacana bezpośrednio na moje konto bankowe? Na innej dużej, znanej stronie, na której sprzedaję, trzeba żądać wypłaty.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Po zakupie i płatności przez kupującego zanim wyślesz towar środki(cash) musisz mieć tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ inaczej nie wysyłasz. Tak, musisz aktywować konto do wyplat: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

oznacz moderatorów

Software4Less
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję! Bardzo pomocne!

oznacz moderatorów