anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie dotyczące zwrotu do klienta

CloudTech_PL
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Sprzedałem przedmiot ale niestety go nie mam i muszę zwrócić klientowi pieniądze. Chce to zrobić przez allegro i mam ważne pytanie jeśli brakuje mi w allegro finanse 100zl to mogę wystawić sobie przedmiot i kupić do z innego konta? I czy wtedy środki się podłącza i będę mógł wysłać zwrot przez allegro finanse? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@CloudTech_PL Bardzo pomysłowe, ale takie działania nie są zgodne z naszymi zasadami. Jeśli nie masz na Allegro Finanse wystarczających środków, poproś klienta o dane do zwrotu i zleć go poza naszym systemem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

CloudTech_PL
#7 Wielbiciel#

A jeśli wystawie jakaś rzecz i zwyczajnie ja sprzedam komuś to wtedy mogę z tych środków opłacić zwrot innej osobie? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie połączą się środki z innego konta.

oznacz moderatorów

CloudTech_PL
#7 Wielbiciel#

Mam jeszcze jedno pytanie, jeśli ktos kupuje przedmiot za przykładowo 1300zl to na allegro finanse mam te 1300zl do wypłaty a prowizje mogę zapłacić dopiero później 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

CloudTech_PL
#7 Wielbiciel#

Muszę mieć aktywowane wypłaty przez payu i przelewy24 żeby zrobić zwort przez allegro finanse czy nie jest to wymagane? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CloudTech_PL Żeby zlecić zwrot przez Allegro Finanse nie musisz mieć aktywnych wypłat. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów