anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie związane z wysyłkami

MAMY ROZWIĄZANIE!
mardmac
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie. 

Zajrzałem do swoich statystyk i zauważyłem takie opisy jak poniżej. Nie jestem sprzedawcą, który wysyła codziennie parę produktów. Moje aukcje są sporadyczne. 

Jakis czas temu aktualizowałem ustawienia dodając info, że przesyłke wysyłam w 24h. I tak też robię.

Nie mniej jednak moje konto nie jest powiązane z InPost - jestem osobą prywatną. A wydaje mi się, że ten opis, który wklejam wynika z tego, że system allegro nie rozpoznaje czy wysłałem przesylke czy nie.

Czy możecie coś doradzić, co zrobic aby system widział, że jednak wysylam w terminie?

 

 

mardmac_0-1635453692286.png

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mardmac Czy wysyłając przesyłkę do Kupującego uzupełniasz jej numer do śledzenia w zakładce Zamówienia? Jeśli nie, przeczytaj koniecznie ten artykuł. Znajdziesz w nim informacje jak poprawnie udostępniać numer przesyłki Kupującym, a z tej strony natomiast dowiesz się, jak liczymy numery przesyłek uzupełnione w terminie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mardmac
#7 Wielbiciel#

Dzięki Ola. Przyznam szczerze, że tak nie robiłem uznając, że skoro wpisuje dane sprzedającego do aplikacji InPost, to ma on dane odnośnie przesyłki i może ją śledzić. I nie mialem pojęcia, że musze to jeszcze wbić w systemy allegro.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mardmac Nie ma sprawy, cieszę się, że mogłam pomóc i gdybyś miał jakiekolwiek inne wątpliwości, pisz śmiało 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mardmac
#7 Wielbiciel#

Dzięki!

oznacz moderatorów