anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"ID produktu pasuje do więcej niż jednego produktu" Jak podać właściwe ID?

elementstore
#8 Zapaleniec#

Podczas wystawiania z pliku, pojawia się błąd z komunikatem, że podane ID pasuje do więcej niż jednego produktu (podałem EAN). Jak podać ID produktu inaczej niż kopiując z komentarza? A co zrobić jeśli żadne z podanych ID mi nie pasuje? 

elementstore_1-1648455717533.png

 

 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@elementstore w przypadku tego produktu EAN nie jest parametrem identyfikującym, czy w pliku podajesz również kod producenta? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

elementstore
#8 Zapaleniec#

Tak, podaję także kod producenta FW2835 - czyli kod obejmujący wszystkie rozmiary danego modelu w tym kolorze. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@elementstore w ofertach przypisanych do tego produktu parametrami identyfikującymi są marka, rozmiar i kod producenta. Sprawdź proszę czy jeśli podasz te informacje w pliku to pojawi się komunikat o błędzie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

elementstore
#8 Zapaleniec#

Tak, komunikat pojawia się mimo podania tych danych. Wszystko działa, jeśli użyję jednego z Allegro ID z komunikatu, ale to bardzo czasochłonne. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@elementstore konsultuję tą sprawę, musze poprosić Cię jeszcze o cierpliwość. Wrócę z odpowiedzią, gdy tylko ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@elementstore przepraszam za czas oczekiwania, ale konsultowałam sprawę z ekspertem. Bardzo mi przykro, ale nia ma możliwości obejścia tego sposobu. W katalogu produktów do tego kodu EAN są przypisane 3 produkty i dlatego system wymaga podania dodatkowo ID produktu, ponieważ wymaga wskazania konkretnie o jaki przedmiot chodzi.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

elementstore
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. Szkoda, że tak niezgrabnie jest to zrobione, ale chyba da się z tym żyć. 
Pozdrawiam 
ElementStore

oznacz moderatorów