anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Różnica między Allegro a Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Witam, jaka jest dokładnie różnica w prowizji na Allegro vs Allegro Lokalnie jak sprzedaje w kategorii: 

Allegro - Kultura i rozrywka - Gry - Gry online (MMO) 

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CypisOfficial Cześć. Na Allegro możesz sprawdzić opłaty dzięki kalkulatorowi: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/kalkulator-oplat (opłaty zależą m.in. od tego, czy nasz konto firmowe czy zwykłe, kategorii, opcji promowania itp.)

Na Allegro Lokalnie nie płacisz za wystawienie produktu, jest tylko opłata za sprzedaż i wynosi 7,9% wartości przedmiotu (z wyjątkiem działu Elektronika 4,9%).

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Przecież na Allegro też nie płacę za wystawienie produktu?

Z tego co widzę w mojej kategorii różnica to 0,1%, czyli tyle co nic. 

 

Jeszcze pytanie od czego zależy, że na moim starym koncie mogę wystawiać na zwykłym allegro, a już na nowo założonym mam możliwość tylko na lokalnie?

Oba to standardowe, nie posiadam konta firmowego. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A masz w pełni aktywowane, a wiesz jak się wystawi na zwykłym Allegro?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CypisOfficial A jaki komunikat pojawia się podczas próby wystawienia przedmiotu? Jeśli rzeczywiście informacja o nieaktywowanym koncie, to oznacza, ze masz ograniczony dostęp do niektórych usług. Konto aktywujesz w taki sposób: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/rejestracja-i-aktywacja/czym-jest-pelna-aktywacja-konta-i... 

Jeśli jednak wyświetla Ci się taki widok (zrzut załączony poniżej), należy kliknąć podświetlony link "wystaw przez dotychczasowy formularz":

ko_alka_1-1645626960843.png

Zostaniesz przeniesiony na formularz wystawiania Allegro. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów