anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rabat na jeden produkt

MAMY ROZWIĄZANIE!
mantisoft
#8 Zapaleniec#

Witam,

Co prawda taki temat już się tu pojawił, ale nie było tam odpowiedzi, więc spróbuję ponownie. Czy jest jakaś możliwość aby udzielić konkretnemu użytkownikowi rabat np. 20% na konkretny produkt z oferty? Wolałbym uniknąć tworzenia drugiej oferty z niższą ceną.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Możesz to zrobić zmieniając cenę, ale opcja będzie widoczna dla wszystkich użytkowników. Umów się z klientem i na konkretną godzinę, obniż cenę i czekaj aż kupi. 

oznacz moderatorów
mantisoft
#8 Zapaleniec#

No tak, chyba nie ma innej możliwości... Dlatego pomyślałem o osobnej ofercie gdzie ustawię tylko 1szt - wtedy mniejsza szansa, że skorzysta ktoś jeszcze.

oznacz moderatorów
GREGOGK
#10 Popularyzator#

Najlepiej jak będziesz ją tworzył to napisz że jest uszkodzona albo po zwrocie z defektami w treści aukcji, żeby nikt się przypadkiem nie połasił. 

oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Tytuł: zamówienie indywidualne nr ...

Treść bez zdjęć: np. kot w worku dla p. Zdzisława 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@akcesoria-net-pl A jak trafi na klienta cwaniaka, który będzie chciał coś kombinować? Jest wtedy na przegranej pozycji.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@Knowhere a co ten cwaniak może wykombinować? Kupi w ciemno? eee

Kupowałem wielokrotnie na indywidualne zamówienie, sprzedawałem również.

Tekst: zamówienie indywidualne Pani Barbary w opisie aukcji jakiego rodzaju cwaniaka może przyciągnąć. 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@mantisoft Wydaje mi się, że najlepiej będzie skorzystać z opcji "planowe wystawienie" (czyli o konkretnej godzinie), dzięki czemu będziesz miał nr oferty (przed jej wystawieniem), który podasz klientowi wraz z dokładną godziną jej wystawienia.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
mantisoft
#8 Zapaleniec#

@Knowhere Też tak myślę. Lepiej zrobić identyczną ofertę.

oznacz moderatorów