anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rachunki za sprzedaż

MAMY ROZWIĄZANIE!
roland_m1
#7 Wielbiciel#

Witam,

mam pytanie odnośnie rozliczenia z allegro za sprzedaż bo mam jakieś -0,60 groszy, a nigdy niczego nie sprzedałem skąd to się wzięło? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
TOBI421
#11 Animator#

Dostałeś e-maila ,że zalegasz z taką opłatą od allegro.Czy sprawdzałeś na swoim koncie allegro finanse.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@roland_m1A wystawiałeś coś? w niektórych kategoriach to kosztuje 5,- 15,- groszy...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
TOBI421
#11 Animator#

Przecie napisał - nigdy niczego nie sprzedałem skąd to się wzięło? 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@TOBI421A czy ja pytałem o sprzedaż czy o wystawienie?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
roland_m1
#7 Wielbiciel#

Ogólnie moi rodzice dostali fakeowego e-maila (wezwanie do zapłaty bo armagedon) i chcieli żebym zobaczył u mnie czy mam coś do zapłacenia w zakładce "Rozliczenia z Allegro" no i mam o dziwo.....

oznacz moderatorów
TOBI421
#11 Animator#

I nie masz tam za co została naliczona ta opłata,chyba powinno być coś takiego.

oznacz moderatorów
roland_m1
#7 Wielbiciel#

tak to wyglądatak to wygląda

tak to wygląda.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

A może masz za wykorzystane monety allegro ???

Koszt zakupu Kuponu promocyjnego Allegro niezależnie od jego wartości wynosi 20 groszy i naliczany jest do salda Uczestnika

________
Κώστας
oznacz moderatorów
roland_m1
#7 Wielbiciel#

To teraz pytanie bo w komunikacie obok tej kwoty jest znak zapytania i mówi on że "Kwota Twojej aktualnej zaległości, z uwzględnieniem opłat naliczonych i zwróconych w bieżącym miesiącu." a w tym miesiącu miałem tylko jeden zakup i nie wykorzystałem w nim kuponu promocyjnego. Chyba że mówimy nie tylko o tym miesiącu a o wszystkich od czasu założenia konta wtedy możliwe jest że wykorzystałem ze 3 razy kupon promocyjny w postaci monet (bo to chyba o nie chodzi ??) tyle że konto mam od nie wiem którego roku ( może ze trzy lata).... Więc zagadka dalej pozostaje zagadką.

oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

@roland_m1 a co to za zagadka jak można cofnąć historię w rozliczenia z allegro i zobaczyć kiedy zostało naliczone

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@roland_m1 Naliczone opłaty to koszty zamiany monet na kupony w 2019 r. Za każdy kupon naliczone zostało 20 gr.

"Kwota Twojej aktualnej zaległości, z uwzględnieniem opłat naliczonych i zwróconych w bieżącym miesiącu." - to standardowy komunikat, który wyświetlamy w tej zakładce. Informacja o bieżącym miesiącu pojawia się jako podkreślenie, że saldo jest aktualizowane na bieżąco, więc jeśli sprzedający otrzymał np. zwrot prowizji jest on już odliczony od tej kwoty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
roland_m1
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc w mojej zagwozdce. 

Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

oznacz moderatorów