anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty odnawialne

Client:95983907
#2 Obserwator#

Dzień dobry.Moje pytanie dotyczy sprzedawcy który mi odmówił sprzedaży kabiny do traktora na raty odnawialne twierdząc że on się na to z allegro nie zgadzał.zamowilem wszystko  tak jak w ogloszeniu bylo zapisane i transakcja została zaakceptowana i przelew poszedł do sprzedającego n.Kiedy do niego zadzwoniłem nakrzyczal na mnie że kto to widział w niedzielę zakupy robić i że on mi tej kabiny na zasadzie rat odnawialnych nie sprzeda jak mogę odzyskać pieniądze które bank do niego wysłał?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:95983907 Przecież to Ty płacisz raty a nie on??? Więc co go to...?? Może się wkurzył telefonem w niedzielę ( każdy ma prawo do odpoczynku)?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:95983907
#2 Obserwator#

Nie dzwoniłem w niedzielę tylko dzisiaj..Ale zamówiłem w niedzielę..boję się że raty będę spłacać A towaru nie będzie...moja żona również zwyzywal.nie wiem czy dam radę to teraz odkręcić żeby nie zostać z niczym..

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:95983907 Czymś to argumentuje? czy tylko nie bo nie? A tutaj środek który powinien pomóc : https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a

Rozpocznij dyskusję

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:95983907
#2 Obserwator#

Rozmowę zamówiłem na dzisiaj.Na raty nie bo on chyba myśli że w ratach kasę dostanie.a drugie nie że dostawa będzie za droga ale on zaznaczył że z dostawą więc nie rozumiem

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:95983907 Sprzedawca nie może Ci wyrządzać żadnej łaski, towar został opłacony, więc ma obowiązek wydać rzecz. Nie dzwoń, tylko otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i domagaj się realizacji umowy. Jego nie może interesować, skąd pochodzą pieniądze, od Ciebie, czy z banku. W Dyskusji pomoże Ci pracownik Allegro. Gdyby mimo to odmawiał sprzedaży, ma obowiązek niezwłocznie zwrócić wpłatę przez Allegro Finanse do banku. Otrzymasz powiadomienie e-mail od Allegro o zwrocie wpłaty. Pieniądze w przypadku rat Od.nowa zasilą z powrotem Twój limit odnawialny, który będzie do wykorzystania na kolejne zakupy ratalne. Możesz, ale nie musisz z niego korzystać, utrzymanie limitu nic nie kosztuje, rat nie będziesz płacił.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:95983907 Możesz rozpocząć ze sprzedającym dyskusję. Powinien przesłać wyjaśnienia w ciągu 24 godzin. Jeśli tego nie zrobi, nasz pracowanik będzie interweniował.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:95983907
#2 Obserwator#

Tylko że do niego nie doszły jeszcze pieniądze transakcja nie jest zakończona i nie wiem co tam zaznaczyć  zastanawiam sie jak zgłosić skargę za te bezczelne jego zachowanie bo tak klientów nie należy traktować kto to widział tak krzyczeć na ludzi.moja żona od lat zamawia produkty tańsze i droższe ale z takim hamskim zachowaniem nigdy się nie spotkala

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:95983907 Raz piszesz, że bank udzielił pożyczki i przelew do sprzedającego poszedł, teraz piszesz, że pieniądze nie doszły. Masz ten przedmiot w zakładce Kupione? Jeśli nie masz, to jeszcze niczego nie kupiłeś.

oznacz moderatorów

Client:95983907
#2 Obserwator#

Bo jest zaznaczone że pieniądze poszły dzisiaj rano i przelew mógł jeszcze do niego nie dojść mam w zakładce kupione tylko zadzwoniłem bo zapomniałem coś napisać w notce dla sprzedającego A on wtedy jak nie zaczął krzyczeć.Tu chodzi również o kulturę której temu człowiekowi po prostu brakuje 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:95983907 Czyli kupiłeś, on już ma te pieniądze na koncie Allegro Finanse. Otwórz Dyskusję i zgłoś w niej problem, tam pomoże Ci pracownik Allegro.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:95983907 Przedmiot został kupiony, a pieniądze przekazane do dyspozycji sprzedającego. Tak, jak radziliśmy Ci wcześniej, rozpocznij dyskusję. To najszybszy sposób na rozwiązanie tego problemu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:95983907
#2 Obserwator#

Tak zrobiłem teraz już tylko będę czekać.dziekuje za pomoc

oznacz moderatorów