anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty

Werkomik
#7 Wielbiciel#
  • Witam, chciałabym wystawić przedmiot na sprzedaż, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wystawić go tak żeby była możliwość kupna na raty?
oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kostas11
#21 Demiurg#
Czy mogę sprzedawać na raty?

Tak, możesz sprzedawać na raty w większości kategorii na Allegro. Wystarczy, że w swoich ofertach udostępnisz płatność z góry przez Allegro Finanse.

Kupujący może wnioskować o raty na zakupy w Twoich ofertach, jeśli wartość przedmiotów wraz z kosztami przesyłki mieści się w przedziale od 100 zł do 20 000 zł. Gdy bank przyzna kupującemu kredyt, środki zostaną od razu i w całości przekazane na Twoje Allegro Finanse.

Kiedy sprzedaż na raty nie jest dostępna?Co muszę zrobić, aby w moich ofertach dostępne były raty ZERO?

Wystarczy, że w swoich ofertach włączysz promowanie za pomocą opcji Wyróżnienie.

Co muszę zrobić, aby w moich ofertach dostępne były Raty Od.nowa?

Raty Od.nowa dostępne są aktualnie w ofertach, w większości kategorii Allegro, o ile wartość zakupu mieści się w przedziale 100 zł - 4800 zł, a sprzedający udostępnił w swoich ofertach usługę płatniczą, o której mowa w Załączniku nr 7B do Regulaminu serwisu. W pozostałych przypadkach Raty udostępniane są za pośrednictwem PayU (dla zakupów o wartości od 300 zł do 20 000 zł). Allegro, na podstawie odrębnych umów, udostępnia produkty ratalne optymalizując ofertę i proces sprzedaży pod kątem użytkowników tak, aby zwiększyć szanse finalizacji zakupów.

________
Κώστας
oznacz moderatorów