anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rekalmacja

F_BR
#7 Wielbiciel#

Jakiś czas temu przez któryś z formularzy składałem reklamację.  Jest gdzieś miejsce gdzie to jest ? Bo minęło sporo czasu i żadnej odpowiedzi  ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

@F_BR a ta reklamacja to w jakiej sprawie?

Powinno być gdzieś na e-mailu.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

O reklamację piszesz bezpośrednio do sprzedawcy przez centrum wiadomości. Formularz zwrotu towaru zawiera w sobie część reklamacyjną. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@F_BR Komu i na co była złożona ta reklamacja?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@F_BR  Nie odpowiadaj na takie pytanie. Publiczne podawanie nicków sprzedających i opisywanie wad produktów nie jest zgodne ani z regulaminem ani z etyką.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@F_BR  natomiast dobrze żebyś sobie przypomniał w jaki sposób składałeś reklamację. Dzwoniłeś, czy pisałeś mail a może na stronie Allegro w zakładce zakupy ??

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@br. Jedyny formularz allegro z informacją o reklamacji to ten polączony z zwrotowym

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@F_BR poszukaj email z tytulem typu

Przyjęliśmy zgłoszenie numer

Lub po adresie

allegro.kontakt@allegro.pl

Ewentualnie  treść zgłoszenia zawierające frazy

Bo to było zgłoszenie reklamacji do allegro na przewoźnika jak kojarzę DPD?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@F_BR  Jest nadzieja że termin złożenia reklamacji jeszcze nie upłynął więc jeśli nie możesz znaleźć śladu złożenia reklamacji to złóż ją ponownie.  Albo mailem  bezpośrednio do sprzedającego, albo poprzez "Zgłoś problem z zakupem"  na stronie twojego konta i listy zakupów.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@F_BR Podbiłam tę kwestię u odpowiedniego zespołu. Zaczekaj proszę na wiadomość drogą mailową. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@F_BR Otrzymałam informację, że w zgłoszeniu pojawiła się Alina z odpowiedzią i zaznaczyłeś, że wypowiedź Aliny była wystarczająca, dlatego reklamacja nie została złożona. Poprosiłam o to doradców. Wkrótce otrzymasz potwierdzenie złożenia reklamacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów