anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja na świadczenie usług przez allegro

vowk
#8 Zapaleniec#

Cześć, gdzie jest jakiś formularz kontaktowy, adres korespondencyjny, mailowy, cokolwiek co umożliwia kontakt z jakimś Biurem Obsługi Klienta albo jak można złożyć reklamację na świadczenie usług przez allegro? Zaznaczam, że nie chodzi mi o reklamację dotyczącą samej transakcji kupna (produktu), czy sprzedaży.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zasadniczo to chyba się nie da... jak zapadła jakaś decyzja dla ciebie niemiła to raczej składasz odwołanie od decyzji

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dane-i-ustawienia-konta/jak-sie-skontaktowac-z-allegro-XEr99...

oznacz moderatorów

vowk
#8 Zapaleniec#

mdrogeria az1rael dzięki za odpowiedzi 🙂

Jeszcze żadna decyzja nie zapadła. Od trzech tygodni nie mogę wypłacić środków za sprzedane przeze mnie produkty. Allegro nie potrafi zweryfikować mojego konta albo podać mi poprawnej procedury do ustawienia konta (chodzi o zagraniczne). Mają z tym spory bałagan.

Sama możliwość zgłoszenia reklamacji na świadczenie usług przez jakiegoś usługodawcę musi być, bo tak reguluje to Polskie Prawo i również allegro ma to zapisane w regulaminie, że taka możliwość istnieje. Po prostu nie mogę znaleźć okienka, gdzie taki formularz/wniosek reklamacyjny można wysłać.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Aha to wszystko jasne współczuję przygotuj się na rozwiązywanie problemu z betonem. Btw pod koniec marca 2024 wejda unijne przepisy co do regulacji odpowiedzi / odwołań etc od decyzji platform sprzedażowych i nie bo nie bo my sem dział bezpieki i co nam zrobisz się skończy 

oznacz moderatorów

vowk
#8 Zapaleniec#

Ok, to dobry link, dzięki za pomoc 🙂

oznacz moderatorów