anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

REKLAMACJA UPS

MAMY ROZWIĄZANIE!
MrowkaGrodzisk
#8 Zapaleniec#

Witam ,Chciałem zareklamować paczkę bo stłukli mimo dobrego zabezpieczenia i oznaczenia uwaga szkło. Ale nie mam u nich konta. Założyłem konto ale tera chcą numer klienta którego nie mam bo nie korzystam z ich usług za wyjątkiem allegro UPS. W jaki sposób dokonać reklamacji ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MrowkaGrodzisk czy metoda dostawy to Allegro Kurier UPS? Jeśli tak, to reklamacje możesz składać na dwa sposoby:

  • Samodzielnie w UPS - w przypadku uszkodzenia lub zagubienia przesyłki.

Przy składaniu takiej reklamacji zawsze załączaj pełnomocnictwo od Allegro. Znajdziesz je w zakładce Ustawienia dostawy. Wystarczy, że na dole strony klikniesz [Pobierz pełnomocnictwo].

  • Za pośrednictwem Allegro, gdy reklamacja dotyczy dostaw, które nadajesz przez narzędzie Wysyłam z Allegro bez własnej umowy z przewoźnikiem.

Jeśli reklamacja dotyczy uszkodzenia lub zaginięcia przesyłki i składasz ją bez udziału Allegro, a korekta trafi bezpośrednio na wskazany przez ciebie numer konta bankowego.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

Oznaczenia typu "uwaga szkło", "ostrożnie", "góra" itp. nie są  brane pod uwagę, jak nie została wykupiona opcja ostrożnie.

oznacz moderatorów
MrowkaGrodzisk
#8 Zapaleniec#

Ale ubezpieczenie jest 2,85. Tak miałem w dhl wkupione ubezpieczenie a i tak odrzucili i 800zł w plecy. Pytanie po co te ubezpieczenie. Ich odpowiedz nie wiedza czy uszkodzenie było w transporcie czy już u nas.

oznacz moderatorów
casa-mia-pl
#8 Zapaleniec#

Wszelkie szklane rzeczy (i ogólnie kruche typu porcelana i kamionka też) nadaje się na własną odpowiedzialność, są one w wyłączeniach ubezpieczeń przewoźników. Nie uwzględnią reklamacji, nawet jak sami spiszą protokół szkody.

Mało tego, z naszego doświadczenia wiemy, że te naklejki "ostrożnie" i "uwaga szkło" działają jak czerwona płachta na byka - jak jest na sortowni znudzony życiem pracownik, który jest zły na cały świat, to wtedy ma doskonale oznaczone paczki którymi może rzucać i kopać, aby poprawić sobie humor, wiedząc że komuś go zepsuje po odbiorze paczki z grzechocącą zawartością.

oznacz moderatorów