anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rezygnacja z zakupu.

gienek19698
#9 Pomysłodawca#

Mam takie pytanie ,czy mogę wystawić na ponowną licytację przedmiot z którego zrezygnował kupujący ,napisał mi informację że rezygnuje z zakupu. Problem jest z tym że od końca licytacji minęło dwa dni i nie wiem czy muszę odczekać do naliczenia prowizji, czy mogę wystawić ponownie, zależy mi na czasie

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

markam43
#13 Ambasador#

To było Allegro Lokalnie? Możesz wystawić już teraz, tylko pamiętaj, że po pięciu dniach bez wpłaty pierwsza licytacja się odnowi automatycznie. Otrzymasz odpowiedniego maila w tej sprawie, w którym możesz wznowienie zablokować. Pilnuj tego, aby nie mieć dwóch takich samych ofert. Prowizja przy braku wpłaty nie jest naliczana.

oznacz moderatorów

gienek19698
#9 Pomysłodawca#

Ale to nie było na Allegro Lokalnie 

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

W takim razie kupujący ma na zapłatę 7 dni. Po tym czasie możesz wystąpić o zwrot prowizji, która już powinna być naliczona. Jeśli masz pewność, że kupujący nie zapłaci, możesz aukcję wznowić już teraz.

oznacz moderatorów

gienek19698
#9 Pomysłodawca#

Tak mam pewność bo mi o tym napisał ,nie została naliczona prowizja bo nie wybierał opcji dostawy ,ale prowizja chyba po 7 dniach będzie naliczona ,ja natomiast nie mogę tyle czekać.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gienek19698  chodzi o ofertę 10484520863? Możesz wystawić ten przedmiot ponownie. Jeżeli chodzi o naliczenie prowizji to naliczymy ją standardowo 7 dni od zakończenia licytacji, dlatego gdy ta prowizja zostanie naliczona, a zobaczysz to w Rozliczeniach z Allegro, złóż proszę wniosek o rabat transakcyjny, tutaj znajdziesz instrukcję krok po kroku jak to zrobić.     

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów