anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozbieżność między liczbą opinii a liczbą kupujących

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kolimator62
#7 Wielbiciel#

Witam! Nie wiem, czy dobrą tablicę wybrałem, ale zaryzykuję. Nurtuje mnie pytanie: skąd pochodzą dodatkowe  opinie o produkcie, jeśli podawana przy tym produkcie liczba opinii jest większa niż liczba kupujących? Znalazłem co najmniej dwa takie przypadki od czasu mojego pobytu na Allegro.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale liczba kupujących jest podana jaka kupiła dany produkt u danego spzredajacego a  opinia produktu jest opinią u wszystkich sprzedających dany produkt, więc możliwa jest różnica.

oznacz moderatorów
Kolimator62
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź.

oznacz moderatorów
FashionRoomPl
#9 Pomysłodawca#

liczba kupujacych jest z ostatnich 30 dni wiec mogło w poprzednich miesiacach byc wiecejsprzedaży a ty widzisz dane z 30 osatnich dni dlatego opinii o produkcie moze byc wiecej niz osob kupujacych na dana chwilę

oznacz moderatorów
Kolimator62
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź!👍

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

To słabo szukałeś. Opinie nie są wystawiane do danego przedmiotu danego sprzedawcy. Opinie są wystawiane do wszystkich przedmiotów wszystkich sprzedawców podpiętych jako jeden produkt do katalogu. Czyli przykładowo 1 rodzaj kawy sprzedaje 10 sprzedawców. Nie licząc sytuacji gdzie katalog będzie źle podpięty to wszystkie te kawy wszystkich tych sprzedawców będą miały dokładnie te same opinie. Dlatego np wejdziesz w aukcje gdzie sprzedano 100 sztuk, a zobaczysz 1500 opinii, bo pozostałe opinie pochodzą od pozostałych 9 sprzedawców...

Opinie to jeden wielki śmietnik.  Gdy jest coś nie tak z produktem któregoś sprzedawcy to słabe opinie widać u wszystkich innych. Działa to też odwrotnie. Gdy jeden sprzedawca sprzedaje orginalny produkt i wyrobi sobie dobre opinie to pod ten kod podpina się z "zamiennikami" i żeruje na jego opiniach, a potem je psuje...

oznacz moderatorów
FashionRoomPl
#9 Pomysłodawca#

Jest to nieprawdą co piszesz! Opinie danego produktu wystawiane są tylko przez kupujacych którzy zakupili u ciebie produkt 😐 nie wiem skąd ten niedorzeczny pomysł ze dotyczy wszystkich sprzedających 😐

 

oznacz moderatorów
FashionRoomPl
#9 Pomysłodawca#

Zwracam honor, już wiem dlaczego w moim przypadku opinię są wystawione tylko przez moich kupujacych ja handluje odzieżą a jak to w odzieży bywa raczej nie jest to konkretny produkt który maja wszyscy tutaj są troszke inne zasady, produkty sa limitowane a nie jak w przypadku kawy produkowane przez 20 lat i co najważniejsze z kodem EAN, dllatego kupujacy innych sprzedawców nie opiniują moich produktów.

Jeśli tak jest to jest to popaprane bo wiadomo nie od dziś ze kupujący trochę mylą czasami opinię o produkcie a opinię o sprzedawcy.

Zwracam honor opierałam sie w oparciu o moje doswiadczenie i choć jest tak w moim przypadku nie musi być we wszystkich

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@FashionRoomPl 

To ja powtórzę to co napisałą @kaliszaneczka-x  Ci. Ty jesteś w błędzie. Opinie o produkcie to opinie z grupy "produkt". Dotyczą wszystkich transakcji sprzedawców którzy podpięli swoją ofertę do produktu.

oznacz moderatorów