anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

rozliczenie allegro

OgrodniczyKonary
#7 Wielbiciel#

mam problem z rozliczniem allegro a dokładnie prowizja ponieważ zwrot prowizji został przyjęty 

a dalej prowizja obowiązuje 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@OgrodniczyKonary przyjęty to nie znaczy zaakceptowany , ten stan może trwać do 2tygodni .

oznacz moderatorów

OgrodniczyKonary
#7 Wielbiciel#

@mdrogeria  ale wiadomość dostałem że przyznali więc troche dlamnie dziwne że tak jakby dalej sie do obrotu

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

OgrodniczyKonary
#7 Wielbiciel#

@mdrogeria  a dlaczego widnieje dalej srodki w obrocie konta jesli zamowienie zostało anulowane a srodki zwrocone klientowi 

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@OgrodniczyKonary bo tak jest , naliczenie opłaty oraz jej zwrot sa w dwóch pozycjach , naliczenie jest czarne z minusem , a zwot zielony 

oznacz moderatorów

OgrodniczyKonary
#7 Wielbiciel#

@mdrogeria  a czy wtedy niepowino jesli zamowienie zostało anulowane te środki cofnąć i pokazać aktualne wpłaty bo ja do klienta dzwoniłem zeby sprawdzić czy może dalej ma nie anulowane ale powiedział ze juz niemoze nic

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@OgrodniczyKonary Rozumiem ,że się denerwujesz , ale napisz spokojnie w czym rzecz , nie bardzo mogę zaskoczyć .

oznacz moderatorów

OgrodniczyKonary
#7 Wielbiciel#

@mdrogeria  bo pan złożył zamowienie wkoncu zamowienie zostało anulowane i pieniadze zostały zwrocone i prowizja tez lecz w obrocie całkowitym ta suma dalej jest i sie zastanawiam czy przy anulowaniu ona niepowina ta kwota sie usunac od całości

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@OgrodniczyKonary nie , zdarzenie gospodarcze miało miejsce jako zakup czyli pozycja jest z naliczoną prowizją  ,kolejnym zdarzeniem jest anulowanie transakcji i figuruje jako zwrot opłaty / prowizji. Wszystko jest poprawnie .

oznacz moderatorów