anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

rozliczenie pierwszej faktury

Eurekasklep
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

W lutym rozpoczęliśmy sprzedaż i zrealizowaliśmy 6 przesyłek przez Allegro Inpost (bez Smart). Nie otrzymaliśmy od Państwa rozliczenia za realizację tych przesyłek , za to fakturę z podwyższonymi opłatami tj. ok.15 zł za paczkę wystawił nam Inpost. Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji - dlaczego jesteśmy obciążani przez Inpost, skoro korzystamy z opcji wysyłek Allegro Inpost, czyli de facto Państwa.

Z poważaniem

Eureka Sklep

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Eurekasklep Możecie podać numery zamówień, o które chodzi?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Eurekasklep
#8 Zapaleniec#

Bardzo proszę:)

1. b860d1d1-6899-11eb-b95f-9b7b1496682b

2. 12702c71-6a3e-11eb-a764-8b385951a12f

3. 5285b3b1-6a3f-11eb-970b-25a107e92402

4. 48125fe1-6a4a-11eb-bd48-7d3f45a876ac

5.  634ff401-6ad3-11eb-81af-4108b452155e

6. 44bdbb71-6c5f-11eb-a7fc-45b82d51b8af

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Eurekasklep Skonsultowałam Twoje zgłoszenie i otrzymałam informację, że będziemy potrzebowali więcej szczegółów, żeby wyjaśnić tę sprawę. Proszę napisz przez formularz kontaktowy w jaki sposób nadałeś te przesyłki, czy masz swoją umowę z InPostem. Najczęściej takie problemy się pojawiają w przypadku własnych umów i wtedy w ramach reklamacji, należy nam zgłosić, że InPost rozliczył dostawy według innej stawki. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Eurekasklep
#8 Zapaleniec#

wypełniliśmy formularz, zgłosiliśmy, że Inpost policzył dostawy w/g innej stawki - w konsekwencji Allegro odesłało nas do Inpostu, mimo, że przesyłki realizowaliśmy przez zakładkę Allegro - Import Allegro Inpost.

Inpost wystawił nam podwyższoną fakturę, doliczając koszty podjazdu kuriera i ubezpieczenia.

Wobec powyższego mam 2 pytania dotyczące rozliczeń - jeśli Klient wybiera paczkomaty i realizowane jest to poprzez Managera przesyłek, zakładkę Allegro, dalej Import Allegro Inpost, to:

1. ile ja za to zapłacę - weźmy pod uwagę zakup do 100 zł? Zgodnie z regulaminem czy jest to 0.99 zł? 

2. Od kogo otrzymam fakturę?

Jaka jest mechanika rozliczeń?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Eurekasklep Opłata 0,99 zł dotyczy przesyłek metodą Allegro Paczkomaty InPost w ramach Allegro Smart! Takie paczki są rozliczane na rachunku Allegro. Szczegóły znajdziesz w załączniku nr 4 do Regulaminu.

Jak rozumiem przypadek, który został tu zgłoszony, dotyczył faktury wystawionej przez InPost (naliczenie dopłaty) i konsultantka skierowała Cię bezpośrednio do firmy kurierskiej, by wyjasnić tę sprawę.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów