anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozwiązanie umowy z Allegro.pl

MAMY ROZWIĄZANIE!
tulikowl
#9 Pomysłodawca#

Kończę swoją przygodę z Allegro.pl*

  1. Mam wiele kont Allegro.pl
  2. Nie mam do nich dostępu
  3. Nie wiem jak nazywają się to konta
  4. Chcę rozwiązać swoją umowę z Allegro.pl. - w tym celu muszę złożyć dyspozycję wypowiedzenia umowy.

Jak rozwiązać z wami umowę? Gdzie znajdę wzór wypowiedzenia, które będzie skuteczne w opisanym przypadku? 

Postanowiłem nie dorzucać się już do wypłaty pani archeolog Agnieszki Konefał. (**piiip** ci w dupę)

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Czy mógłbyś się podzielić z nami powodem chęci rozwiązania umów, co miało wpływ na podjęcie takiej decyzji?

Będzie nam smutno, stracić kolejnego członka naszej jakże wspaniałej społeczności.

 

oznacz moderatorów
tulikowl
#9 Pomysłodawca#

@Knowhere Ale co w przypadku, kiedy nie mogę się zalogować do konta (np. dlatego że nie znam loginu), a to konto w dalszym ciągu ma wpisane moje dane?  Opcja przypomnij hasło, raczej nie wchodzi w grę, a takich kont jest kilka. @mr_oma @la_nika 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@tulikowl Najprostszą metodą byłoby poważne złamanie regulaminu - wtedy allegro naprędce zablokowałoby Ci wszystkie powiązane konta😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tulikowl Co do zasady w takim przypadku, najlepiej skontaktować się z nami przez ten formularz kontaktowy. Jednak z uwagi na to, że konto, z którego tutaj piszesz jest zablokowane i prowadziłeś już z nami korespondencję mailową w tej sprawie, możesz poprosić naszego pracownika o wskazanie tych kont,

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów