anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samoczynnie kończące się aukcje kilka godzin po wznowieniu

PremiumLashes
#8 Zapaleniec#

Witam, po razu drugi w przeciągu 2 dni byliśmy zmuszeni wznawiać akcje ponownie, ze względu na to, że samoczynnie się zakończyły w tej samej sekundzie kilka godzin po wznowieniu. Po rozmowie na czacie z konsultantem otrzymaliśmy informację, że aukcje zakończyliśmy "ręcznie", co oczywiście nie miało miejsca. Czy może być to związane z jakimiś problemami w menadżerze sprzedaży? (przez ms wystawiamy i wznawiamy aukcje) Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

PremiumLashes
#8 Zapaleniec#

Kilka minut po napisaniu tego posta problem pojawił się ponownie, aukcje wytrzymały 30min i wszystkie się zakończyły

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@PremiumLashes  Nie macie może gdzieś podpiętej jakiejś aplikacji do zarządzania ofertami?  Coś musi je zamykać jeżeli allegro twierdzi, że zostały zakończone ręcznie.

Wystawienie czasowej oferty to minimum 3 dni, więc ta opcja odpada.

oznacz moderatorów

PremiumLashes
#8 Zapaleniec#

Tak, mam do jednego sklepu oraz do menadżera sprzedaży, ale wcześniej nie było takich problemów, dziś w nocy to samo, wszystko wznowione aukcje zakończone, a te które dodaliśmy jako nowe aukcje w tym samym czasie, są aktywne i nic się z nimi nie dzieje

oznacz moderatorów

PremiumLashes
#8 Zapaleniec#

Po usunięciu wszystkich integracji problem nadal występuje, jedynie została integracja z menadżerem sprzedaży

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@PremiumLashes  menedżer to dziadostwo służace tylko do wyciągania kasy, ja z tego cuda zrezygnowałem po tym jak każda wprowadzona nowość na portalu musiała być przez nas ręcznie wklepywana, bo menedżer nigdy tego nie ogarniał. Człowiek płaci abonament, a nic nie jest łatwiej.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów