anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skąd wziąć kod przesyłki jak mam etykiete

10291241
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem wieże i otrzymałem etykietę do przesylki. Nie mam drukarki i potrzebuje kod nadania. Skąd wziąć 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

Monika__L
#16 Inspirator#

Musisz wydrukować etykiete

na kodach chodzą zwroty 

oznacz moderatorów

10291241
#7 Wielbiciel#

Nie mam drukarki

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

No to twój problem i musisz kombinowac

najlepiej przed sprzedażą upewnić się czy masz możliwość doprowadzić ją do końca 

oznacz moderatorów

10291241
#7 Wielbiciel#

Czy po nr.przesylki nie można dojść do kodu?

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Nie można 

oznacz moderatorów

10291241
#7 Wielbiciel#

Gdybym chodził wydrukowanie etykiety nie byłoby problemem. Brak innej możliwości jak tylko drukowanie ?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@10291241 rozwiązanie nie zalecane a nawet nie dopuszczalne. Napisz na paczce numer listu przewozowego a przy nadawaniu zamiast skanować przepisz ten numer. Paczka albo dojdzie do odbiorcy luz zaginie.

oznacz moderatorów

10291241
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za dogłębną analizę mojego problemu. Zastosuje jeżeli wyczerpie wszelkie możliwości.

Miłego dnia życzę 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Spróbuj u kogoś znajomego co ma drukarkę zalogować się na swoje konto i wydrukować etykietę.

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Albo pobrać ją na przenośny dysk i zabrać do punktu gdzie drukuja

iść do sąsiada?

poprosić szefa?

zabrać do pracy?

musisz coś wymyślić teraz. 

oznacz moderatorów

10291241
#7 Wielbiciel#

Trzeba jeszcze chodzić 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@10291241  osobiście bym tego nie stosował( pisania odręcznie numeru przesyłki). Cyferki na paczce TO NIE ETYKIETA. 

Sugeruję zrzucić etykiete na pendrive i poszukać znajomego/ punktu xero/ urzedu lub kogos podobnego kto Ci grzecznościowo ( byc może za niedużą opłatą ) ta etykiete wydrukuje.

Nie chce mi sie wierzyć że w 21 wieku nie znajdziesz kogoś takiego.

Byc może nawet w najbliższym biurze lub firmie wydrukują Ci plik PDF

oznacz moderatorów

10291241
#7 Wielbiciel#

Gdybym się poruszał nie zawracał bym głowy. Szkoda tylko że do wysłanej etykiety nie jest dołączony kod. Pewnie nie ja jeden mam problem z drukarką

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tylko prośba kogoś co Ci może pomóc!

oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@10291241 gdzieś tu był wątek, że ktoś próbował druku etykiet na przenośnych drukarkach  tzw "drukuś" nie wiem jak to drukuje ale może jest to jakieś rozwiązanie. Albo zainwestować w jakąś tania drukarkę laserową może przyda się w innych sytuacjach..

oznacz moderatorów

10291241
#7 Wielbiciel#

Dlatego szukam 

oznacz moderatorów

10291241
#7 Wielbiciel#

Do moich nielicznych transakcji i o takich wartościch jakakolwiek drukarką (cenowo) byłaby przesadą. Dlatego szukam używanej w miarę sprawnej i o małych gabarytach i tanią. Jeszcze jedno mnie zastanawia ,poprzednio wysyłając paczkę otrzymalem kod i nie było problemu. Gdybym chodził też dałbym radę.Niepelnosprawni jednak mają tyły .

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

A może wtedy był zwrot 

albo wysyłka nie była z allegro tylko przez jakieś aplikacje brokerskie 

oznacz moderatorów