anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart dla dostawy Allegro Inpost

MAMY ROZWIĄZANIE!
Argentum_Iza
#2 Obserwator#

Dzień dobry,  chciałam zacząć sprzedaż na Allegro i nie rozumiem ustawień dostawy do końca:

Oferta specjalna Allegro - InPost

Skorzystaj z cen wynegocjowanych przez Allegro, rozliczaj przesyłki (poza Smart!) bezpośrednio z przewoźnikiem.

Allegro Paczkomaty InPost (ikonka Smart)
 
Czy jeżeli wybrałąbym tą opcję to mój klient mając smarta jeśli zrobi zakupy powyżej 45zł będzie miał darmową dostawę? Bo w opisie jest "poza Smart!", a poniżej przy wybrach opcji jest ikona, która mówi, że spełnia ta opcja dostawy warunki Smarta i nie rozumiem o co chodzi. Próbwałam kupić swoją ofertę, bo mam Smarta i zobaczyć czy darmowa dostawa doszła czy nie, ale no oczywiście nie można kupować swoich ofert, a do innych kont Allegro nie mam dostępu.
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
mdrogeria
#21 Demiurg#

W pierwszej kolejności to Ty musisz spełmić warunki ,,smart ,, wówczas oferty będą miały oznaczenia i klient posiadający subskypcją spełniając wymóg kwotowy nie zapłąci za przesyłkę .

oznacz moderatorów
mirex2005
#12 Orędownik#

@Argentum_Iza aby klient kupił ze smart Twoje oferty muszą być oznaczone ikonką (Co zrobić, aby moje oferty były oznaczone ikoną Allegro Smart! ). 

Do poprawnego nadania w cenie jaką oferuje allegro przy inpost musisz powiązać konto menadżera paczek z kontem allegro (Jak nadać przesyłkę Allegro? ).

oznacz moderatorów
Argentum_Iza
#2 Obserwator#

Super, dziękuję Wam, nie znalazłąm tego sama. 🙂

oznacz moderatorów