anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart Kurier

monika17_ai
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Mam pytanie odnośnie SMART kurier Czy jeśli dodam do oferty ALLEGRO DPD czy ALLEGRO POCZTEX to muszę mieć umowy z tymi przewoźnikami? Czy wystarczy konto firmowe na allegro? Dodatkowo czy są jakieś limity, które muszę spełnić dla danego przewoźnika? Pytam bo nie chcę się przejechać a chcę dokładnie z tymi możliwościami dla klienta wystartować od 10 grudnia. Dziękuje za pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@monika17_ai, sprzedając z konta firmowego, możesz używać narzędzia Wysyłam z Allegro. Wysyłam z Allegro pozwala skorzystać z usług niektórych przewoźników bez podpisywania umowy - za przesyłki rozliczysz się z Allegro. Z tych metod skorzystasz (bez umowy) wyłącznie z Wysyłam z Allegro:

Natomiast z tych metod skorzystasz również bez umowy, natomiast zrobisz to zarówno poprzez Wysyłam z Allegro, jak i poprzez narzędzie nadawcze przewoźnika:

  •  
   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

monika17_ai
#9 Pomysłodawca#

Jakie są limity dla podjazdu kuriera bo tylko potrafiłam doczytać że UPS 4 paczki przy jednorazowym podjeździe.

oznacz moderatorów

monika17_ai
#9 Pomysłodawca#

Witam. Gdzie mogę odszukać jakie są koszty za podjazd kuriera danej firmy przewozowej? 
Szukam, szukam i bezskutecznie 🙂

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@monika17_ai, w tym artykule piszemy o tym, ile zapłacisz za nadanie przesyłek w ramach metod rozliczanych sposobem Allegro Standard. Opłata zależy od tego, który przewoźnik realizuje dostawę. Np. dla Allegro Kurier DPD mamy darmowy podjazd. Jeśli ktoś korzysta z metody Kurier DPD. na podstawie umowy własnej, takie opłaty mogą być pobierane - zależy to od umowy z przewoźnikiem. 🙂

Natomiast nie dysponujemy podsumowaniem, w którym informujemy o limitach dla podjazdu kuriera u wszystkich przewoźników. Każdy z przewoźników dysponuje swoimi zasadami, które nie są niezmienne.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów