anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART

peele
#8 Zapaleniec#

Witam
Proszę o wytłumaczenie czy to jakiś błąd czy coś innego. Pierwszy raz wystawiłem dwa przedmioty z SMARTem, pierwszy za 55zł drugi za 129zł. Oba się sprzedały, w przypadku pierwszego dostałem płatność 63,99 ( w tym 8,99zł dostawa), natomiast za drugi przedmiot dostałem 129zł w tym dostawa 0zł. Pytanie dlaczego nie dostałem zwrotu za smart. Pisałem do allegro ale nabrali wody w usta 3 dzień bez odpowiedzi. Numery ofert 8825732972, 9189465147.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@peele Pierwszy przedmiot kupił klient, który pewnie nie aktywował sobie darmowego Smarta, więc zapłacił za przesyłkę. Drugi klient miał Smarta, więc przesyłkę miał darmową. Allegro zwróci Ci część tej opłaty na konto. Tak myślę, ale mogę się mylić.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@peele @WREDZIA-W1  W drugim przypadku ( zakup ze smart )  nie płaci się za przygotowanie etykiety dlatego dostajemy kasę tylko za sprzedany przedmiot.  Nie ponosimy kosztów więc i nie ma zwrotów 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@peele  Tak mi się jeszcze przypomniało, w zakładce zamówienia możesz podejrzeć, który zakup jest z opcją SMART a który nie. Tak jak pisała @WREDZIA-W1 nie wszyscy aktywują sobie smarta mimo że jest darmowy póki co .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

peele
#8 Zapaleniec#

Tylko że za przygotowanie etykiety i wysyłkę musiałem zapłacić 8,99 chyba że coś żle robię. Wchodzę na stronie inpostu mam tam podpięte allegro, pokazała mi się ta oferta zaznaczyłem i przygotowałem etykietę i musiałem zapłacić 8,99

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@peele  za obie zapłaciłeś czy tylko za tę bez smarta ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Etykiety dla Smart są już wygenerowane 🙂

Ź = alt + x 😛

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg    Jak nie ma, jak są zwroty. 

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1  za paczkomaty nie ma . Płacimy 0 zł za etykietę . Za kuriera dostajemy 8 zł od Allegro .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

peele
#8 Zapaleniec#

w przypadku tej pierwszej oferty faktycznie osoba która kupiła nie miała smarta, sprawdzałem z zakładce zamówienia, natomiast ta druga oferta była ze smart. Dostałem płatność 129zł i musiałem dopłacić 8,99 za przesyłkę.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@peele  dziwne. Powinieneś etykietę mieć za 0 zł. Poczekaj w takim razie na odpowiedź od Allegro skoro do nich już pisałeś . Nie mam pomysłu dlaczego tak się stało .

_____________
Kama
oznacz moderatorów