anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sms o zadłużeniu

martunial
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Dzisiaj otrzymałam sms o treści:"Informacja na temat zadluzenia: Allegro.pl Sp. z o.o., Nr konta: 59 1140 1977 3771 0044 8300 0150, Zaleglosc: 50,63 zl. Altus RMS".

Nie posiadam żadnych zaległości na koncie, nie robiłam żadnych zakupów a wszystkie które były robione płacone były przez blik.

Proszę o wyjaśnienie tego oszustwa które jest ewidentne

P.s.  Brak kontaktu telefonicznego z firmą altus

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro nie wysyła sms to próba wyłudzenia, wszystkie rozliczenia  z Allegro masz tu: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@martunial Cześć. Skontaktuj się z nami przez ten formularz, będziemy mogli podać Ci więcej szczegółów w tej sprawie. Na Allegro zarejestrowane jest jeszcze jedno konto z Twoim numerem telefonu - dlatego otrzymałaś wiadomość SMS. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

martunial
#7 Wielbiciel#

Jak to jest możliwe skoro mam tylko jutro konto a numer telefonu mam ten sam od 15 lat?

oznacz moderatorów

martunial
#7 Wielbiciel#

Proszę pilnie wyjaśnić tą sprawę bo ja nie zamierzam nic płacić przez państwa błędy rejestracyjne

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@martunial Nie jest to błąd po naszej stronie, ktoś wprowadził Twój numer telefonu w ustawieniach konta, być może przez pomyłkę.

Napisz do nas przez podany wyżej formularz i wyjaśnij, że jesteś właścicielką tylko jednego konta (niestety nie mogę zrobić tego w Twoim imieniu). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

martunial
#7 Wielbiciel#

Już wysłałam

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 @martunial Akurat Altus RMS to firma windykacyjna z usług której korzysta Allegro. Ten temat był już kilkukrotnie poruszany.

oznacz moderatorów