anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sortowanie według ocen produktów

mar-cin-k
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich.

Przydałoby się możliwość filtrowania/sortowania produktów według ocen od kupujących.
Używałem tej funkcji w innym sklepie internetowym jak mieszkałem za granicą i to była jedna z moich ulubionych funkcji podczas szukania przedmiotów. Spójrzcie proszę na załączone zdjęcie przedstawiające tą funkcję:

mar-cin-k_0-1623925721704.png

 

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mar-cin-k
#7 Wielbiciel#

Na tej stronie też jest podobny przykład:

mar-cin-k_0-1623926360172.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mar-cin-k Dziękuję za tę propozycję, ale ta funkcja już u nas działa i jest dostępna po lewej stronie w wynikach wyszukiwania: 

Filtr oceny.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mar-cin-k
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

Dlaczego u mnie nie wyświetla się ta opcja. Nie widzę jej na stronie allegro. Tutaj jest przykładowa strona gdzie u mnie nie pojawia się ta opcja:

https://allegro.pl/kategoria/agd-wolnostojace-zmywarki-67443?bmatch=cl-e2101-d3794-c3683-ele-1-4-061...

Poza tym przydałoby się aby przy każdym produkcie wyświetlała się opinia użytkowników np. tak: 

mar-cin-k_0-1623927549175.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mar-cin-k Sprawdź proszę, czy na innej przeglądarce lub w trybie incognito również nie widzisz takiego filtra, ponieważ w kategorii, którą wskazałeś ta opcja również jest dostępna: zmywarki.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mar-cin-k
#7 Wielbiciel#

Faktycznie w trybie incognito ta funkcja jest wyświetlana. 

Mam jeszcze następujące pytania:

- co mogę zrobic aby ta funkcja wyświetlała się nie tylko w trybie incognito poniewaz w tym trybie za każdym razem musze się logowac i nie są zapamietywane moje ustawienia

- czy to jest dobry pomysł aby przy każdym produkcie wyświetlała się jego ocena i ilość ocen

- myślę że warto byłoby poprawić funkcje filtra tak aby można było podawać zakres ocen np. od 4,5 do 5.

- w tym filtrze przydałaby się równiez funkcja filtrowania ilości ocen ponieważ bez sensu jest brać pod uwagę np. jedną ocenę z 5 gwiazdkami w porównaniu stu ocen z 4,9 gwiazdkami. Wiadomo że bardziej wiarygodne bedzie to sto ocen ze średnią 4,9 niż jedna ocena na 5. Dlatego wydaje mi się że taki filtr gdzie mógłbym odrzucić produkty z mniejsza ilością ocen byłby wskazany.

Pozdrawiam

Marcin

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mar-cin-k Jeśli w trybie incognito jest ok, wyczyść proszę jeszcze pamięć podręczną oraz pliki cookies w swojej przeglądarce. Jeśli chodzi o Twoje pozostałe uwagi dotyczące tego filtra, przekazałam je już do osób odpowiedzialnych za ten obszar. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mar-cin-k
#7 Wielbiciel#

Wielkie dzięki za pomoc.

Mam jeszcze jeden pomysł dla allegro, jak również a może przede wszystkim dla allegro lokalnie.

W filtrze Lokalizacja przydałaby się funkcja wyszukiwania w promieniu np. 0,5km, 1km, 3km, 5km, 10km itd.

Obecny filtr Lokalizacji jest mało przydatny. Ostatnio szukałem do kupna używanej suszarki do rzeczy. Wiadomo, to jest drogi i ciężki sprzęt więc chciałem znaleźć coś lokalnie z odbiorem osobistym. Wyszukując produkty np. w Warszawie wolałbym mieć możliwość zawężenia wyszukiwania lokalnie do mojego miejsca zamieszkania a nie szukać po całym mieście. Czasami po prostu nie opłaca się jechać na drugi koniec miasta aby coś kupić. Dodatkowo osoby mieszkające w małych miejscowościach nie maja możliwości przeszukiwania większego obszaru bo musiałyby wpisywać każdą miejscowość oddzielnie w pobliżu miejsca zamieszkania. Filtr województw też tutaj nie pomoże jeśli ktoś mieszka przy granicy województwa. Wtedy właśnie promień wyszukiwania sprawdziłby się najlepiej.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mar-cin-k Bardzo Ci dziękuję, podobna propozycja już nawet padła tutaj, ale na razie niestety nie mam nowych w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów