anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Urlop - jak ustawić?

Totulo
#9 Pomysłodawca#

W jaki sposób powinienem dobrze ustawić urlop i czasy dostawy tak, żeby być w porządku do Kupujących i jednocześnie utrzymać sprzedaż? Chciałbym, żeby oferty były dostępne w trakcie urlopu.

Powiedzmy, że urlop mam od 1 do 8 lipca. Taki też ustawiam w zakładce Urlop. Ale co z czasem dostaw?

Czy muszę w każdej aukcji pojedynczo zmieniać na przedsprzedaż od 8 lipca (9 lipca zacznę wysyłki z 1-dniowym terminem nadania)?
Czy można to zrobić jakoś zbiorczo, ustawiając np. 7-dniowy czas wysyłki? Jeśli tak, to jak zrobić, by 7-8 lipca Kupujący nie widział informacji, że dostawa jest za 7 dni (ten termin ma sens dla zakupu 1-2 lipca, ale potem powinien się skracać)? Muszę to codziennie zmieniać, będąc na urlopie?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@Totulo nie da się tak, jedyne co to musisz co dziennie skracać czas wysyłki edytując aukcję, i tak musisz na urlop udać się z kompem bo trzeba w razie co odpowiadać na dyskusje czy pytania 😞

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Totulo tak musisz , urlopy są dla ludzi , a nie dla przedsiębiorców .Musisz odpowiadać na pytania , dyskusje bo jakość poleci na łeb i szyję . Do klientów , którzy dokonają zakupu podczas urlopu najlepiej dzwoń z informacją bo maile nie wystarczają i uzbierasz negatywów . Jak anulują zakup to szybko zwracaj kasę bo będą dyskusje i negi . Taki los zgotowało nam allegro .

oznacz moderatorów