anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spadek jakości

AmwoKids
#7 Wielbiciel#

Witam. Nie bardzo rozumiem spadku jakości moich ofert. Na alegro jestem od 2 miesięcy . Wszystkie paczki wychodzą w terminie a przynajmniej tak ja sądzę . Przy każdej sprzedaży mam czas na wysłanie paczki tj. np. czas na nadanie paczki to....data i godzina i zawsze się tego trzymałem i wysłałam wszystkie paczki w tym czasie .dziś alegro podaż kolejny odjęli mi punkty za wysłki o mam spadek do neutralnego z 500 punktów spadłem do 90 . Nie rozumiem tego co robię nie tak. 

Przy takim spadku jako dla początkującego w ogóle się zastanawiam czy ma to sens sprzedaży bo sprzedaje się bardzo mało rzeczy a teraz to już pewnie wcale. 

Czy ktoś mi może to wytłumaczyć co robię źle mimo terminowego nadania paczek i tak moja jakość sprzedaży spadła .ech....

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AmwoKids Cześć. Z tego, co widzę, większość paczek nadajesz w puntach lub w automatach. Pamiętaj, że moment nadania to moment zeskanowania paczki przez kuriera (a nie zostawienie paczki np. w automacie). 

Zweryfikuj godziny graniczne dla metod, którymi nadajesz. Paczki staraj się dostarczać do punktów przed godziną graniczną, żeby kurier zdążył je odebrać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AmwoKids
#7 Wielbiciel#

Hej tego nie wiedziałem. Myślałam że liczy się czas nadania paczki.  Jeśli nadaje paczki w paczkomacie większość tak jest to by nie tracić na jakości sprzedaży bezpieczniej dla mnie będzie ustawić w takim razie termin dwóch dni.  W tedy będę się mieściła w terminie i nie będzie spadku jakości bo przesyłki będą wychodzić w terminie. 

oznacz moderatorów

AmwoKids
#7 Wielbiciel#

Witaj z tego co przeanalizowałam wszystkie wysłki wyszły w terminie. W jednej przesyłce był błąd i zostały pobrane tak jakby dwa kody nadania. Paczka jest już dawno u klikentki a drugi lód się wygenerował i cały czas jest że oczekuje na nadanie. Nie można tego usunąć . Prawdopodobnie ta wyslka cały czas generuje spadek sprzedaży ,jak mam to usunąć . 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AmwoKids Czy możesz wskazać zamówienie, którego to dotyczy? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AmwoKids
#7 Wielbiciel#

Nr zamówienia 15104797841

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AmwoKids Konsultuję możliwość wykluczenia tego zamówienia. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów