anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

spadek sprzedaży

kstach1
#9 Pomysłodawca#

Witam wszystkich sprzedających, pytanie czy u was też są spadki sprzedaży spowodowane epidemią która sie rozprzestrzenia ? u mnie spadki to około 30% 😓 ( branża Motoryzacyjna).

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

SWAGSHOPONLINEPL
#9 Pomysłodawca#

Witam, 

tak, branża odzieżowa (Moda damska) też to odczuwa, jest spadek znaczący, nawet mimo zmieniło się asortyment na wiosenno-letni, to i tak.. jeszcze się coś tam kręci, Ci co ‚koronę’ mają gdzieś i robią zakupy, wychodzą z domu, itd, ale 90% naszego społeczeństwa jest sparaliżowane w domach, ważne, żeby nie liczyć strat, a zwyczajnie przetrwać epidemię 😉 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Branża kolekcjonerska spadek 95 % zamówień 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

madipf
#7 Wielbiciel#

Witam,

u nas też spadek i to spory, ok. 50-60%.

Branża imprezowa 😞 Wszyscy odwołują imprezy okolicznościowe.

Powodzenia w trudnych chwilach

oznacz moderatorów

ozyrys90
#9 Pomysłodawca#

U nas wzrost jakieś 80-100% (karma dla zwierząt). Ale niestety nasi dostawcy już powoli nie wyrabiają (widać ogólny duży wzrost w kategorii "Supermarket"), zaś my nie mamy kapitału na ogromne zapasy, więc za chwilę trzeba będzie najpewniej podziękować (chyba, że ktoś będzie zgadzał się na realizację zamówienia za 1,5 tygodnia) i poczekać, aż sytuacja się nieco unormuje.

oznacz moderatorów

YOJOfirma
#8 Zapaleniec#

Oczywiście, że są spadki sprzedaży. Nawet ludzie nie odbierają zamawianych paczek.

A branża motoryzacyjna....hmm kilka dni temu firma HART również motoryzacyjna zawiesiła swą działalność.

Miejmy nadzieję, że kryzys prędko minie! 

pozdrawiam Maja

oznacz moderatorów

lopes1990
#12 Orędownik#

Wszystko zależy od branży , ja póki co mam raczej wzrost sprzedaży. 

oznacz moderatorów

RYSIEK-02-1966
#2 Obserwator#

W naszym przypadku branża meblarska - spadek sprzedaży o 80 % 

Ratujemy się promowaniem i adsami zobaczymy czy coś to pomoże.

Pozdrawiam sprzedających !

oznacz moderatorów