anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem produkt i nie mogę wypłacić środków ....

Client:98893594
#7 Wielbiciel#

Witam.

Cześć chciałbym się was drodzy koledzy zapytać jak to jest z weryfikacją konta mam na myśli to że sprzedałem już produkt a właściwie kilka, chciałbym wypłacić środki na moje konto mimo tego że trzy-krotnie robiłem przelew ten weryfikacyjny (1.01zł) to nadal mam opcje wypłacenia środków na konto niedostępną, wysłałem również zdjęcia i uzupełniłem dane tak żeby wszystko grało. 3 dni mineło i nic w czym tkwi problem ? Co robię źle ? Prosze o pomoc. Dziękuje 

Patryk

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:98893594 Dane osobowe konta Allegro muszą być takie same, jak dane osobowe konta w banku. Weryfikacja PayU trwa 3 dni robocze, Przelewy24 - 5 dni roboczych. Sprawdź gdzie masz pieniądze, w PayU, czy w Przelewy24. Jeśli trzeba, aktywuj też Przelewy24. Jeśli wszystko się zgadza i minęło odpowiednio 3 i 5 dni roboczych, pisz na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:98893594 Nic nie daje ilość przelewów, zapewne coś się nie zgadza w danych(najczęstsza przyczyna) muszą być takie same tzn, dane konta na Allegro i konta bankowego. Zapytajmy, co jest nie tak: @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:98893594, zobaczę, czy uda się przyspieszyć weryfikację. Proszę Cię o chwilę cierpliwości. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:98893594, widzę, że weryfikacja konta do wypłat została z pomyślnie sfinalizowana. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów