anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem przedmiot którego nie mam, zapomnialem usunac aukcji. kupujacy wplacil pieniadze

petelek
#1 Nowicjusz#

pieniadze powedrowaly na moje konto bankowe. dałem zwrot pieniedzy na allegro dla kupujacego ale w payu nie mam srodkow. zeby na konto payu allegro wplacic to nie mam numeru konta. co mam zrobic

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Knowhere
#21 Demiurg#

@petelek Zwrócić kupującemu pieniądze zwykłym przelewem (czyli musisz poprosić go o nr jego konta), bo pieniędzy na PayU wpłacić się nie da (wpływają tam jedynie wpłaty od kupujących).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

petelek
#1 Nowicjusz#

no a co z moja prowizja

na allegro dałem zwrot to nie bedzie takiego czegos ze allegro odda mu kase i ja bede miał payu na minusie ? 

czy poprostu dałem zwrot to pojdzie jakos ze aukcja anulowana

???

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@petelek Jeśli w ciągu 24 godzin na PayU nie wpłyną żadne pieniądze za sprzedaż innego przedmiotu, to zwrot pieniędzy dla kupującego zostanie automatycznie anulowany.
Nie wiem czy w tym przypadku allegro przyzna Ci zwrot prowizji, bo do transakcji nie doszło zasadniczo z Twojej winy.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz na koncie AF kasy to nie da się oddać żeby mieć w minusie, musisz przelać na konto kupującego, skontaktuj się z nim, o zwrot prowizji pisz: https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Twój klient może anulować aukcje a ty jako sprzedawca powinieneś się wywiązać z zobowiązań a jeśli nie jesteś w stanie to musisz się liczyć że możesz dostać negatywa (o ile to normalne allegro ) a stratę prowizji potraktować jako lekcję przy kolejnych aukcjach .W takim przypadku allegro może ci jej nie zwrócić .Postaraj się dobrze ugadać z kupującym aby to on odstąpił od aukcji.

oznacz moderatorów