anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż że Smart, a koszt wysylki

Telekabelek
#8 Zapaleniec#

Witam

 

Sprzedałem pewien produkt za 105.99pln. Sprzedaję go z aktywnym pakietem Smart!

Sprzedawałem też inne produkty za mniejsze pieniądze, zawsze było tak że jak kupujący wybrał paczkomat, to wygenerowanie listu przewozowego nic mnie nie kosztowało.

Tym razem kupujący wybrał paczkomat, gdzie mam aktywny Smart, a w zakładce "dostawa" jest informacja że z pakietem Smart koszt to 0.00pln. Sprzedawca nie zapłacił za przesylke, a InPost nakłada na mnie opłatę za list przewozowy 10.95pln

Czy ktoś miał taką sytuację kiedyś?

 

Pozdrawiam

Grzesiek

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Dal link do oferty!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupujący ma także Smart? Masz ustawioną dostawę za darmo więc jak kupujący nie ma Smarta to ma za darmo.

oznacz moderatorów

Telekabelek
#8 Zapaleniec#

Kupujacy także ma Smart

Jak dostałem maila, że kupujący wybrał sposób dostawy to wybrał "paczkomat InPost" za 0.00pln, ale dostawa do "paczkopunktu"

No i wpłata od kupującego też jest za same słuchawki, bez kosztów dostawy

Myślę że jakby kupujący nie miał allegro Smart, to samo allegro nie umożliwiło mu zakupu produktu bez kosztów przesyłki

No ale mnie InPost chce obciążyć na 10.95pln

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Powinno być :

LEW433_0-1700248974930.png

a masz:

LEW433_1-1700248993884.png

 

oznacz moderatorów

Telekabelek
#8 Zapaleniec#

Gdzie mam coś takiego?

Ja u siebie widzę:

Screenshot_2023-11-17-20-24-57-710_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1700249276656.png

Masz za niski poziom i my nie widzimy twojego obrazka.

oznacz moderatorów

Telekabelek
#8 Zapaleniec#

Jestem w radzie, ale nie jestem godzien by wstawiać obrazki xD

 

A jak wejdziesz w szczegółowe opcje dostawy to nie widzisz dostawy do paczkomatu za 9.99pln bez Smart, a ze Smart za 0.00pln?

No bo mam ustalony stały plan dostaw i wysyłek produktów, przy wystawianiu zawsze wybieram taki sam i wszystko jest oki

A tą ofertę wystawiłem nie dalej jak 2 godziny temu, ale wybrałem taki sam plan. No i takie dziwne coś mam 

 

Tak czy inaczej ja w szczegółach swoich dostaw mam że zostawa do paczkomatu bez Smart to 9.99pln, a ze Smart to 0.00pln

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No widzisz a tu taki psikus, więc można bez Smarta u Ciebie kupić z darmową dostawą.🤗

oznacz moderatorów

Telekabelek
#8 Zapaleniec#

Wylogowalem się ze swojego konta i spojrzałem na swoją ofertę - nie mam darmowej dostawy 🤔

A za 9.99pln najtaniej, jako że bez Smarta patrzyłem 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Telekabelek może wygenerowałeś dwukrotnie etykietę..

Wiesz, że od 18.10 stawki w InPost i allegro one poszły w górę?

oznacz moderatorów

Telekabelek
#8 Zapaleniec#

Nie, etykietę wygenerowałem tylko jeden raz

Stawki InPost i Allegro One... Korzystam z jednych i tych samych zasad wysyłania paczek, jeśli chodzi o metody jak i cenniki

Z resztą... Dziś sprzedałem dwa produkty - słuchawki za 54.99pln (wysyłka paczkomatem InPost, nie płaciłem za wygenerowanie listu) oraz te o których teraz mowa za 105.99pln. I tu InPost mnie ściga. A zasady i cennik wysyłki takie same

oznacz moderatorów

Telekabelek
#8 Zapaleniec#

Oho, chyba mieli jakiś problem, albo Allegro albo InPost, bo już jest normalnie 🙂

Temat do zamknięcia

oznacz moderatorów