anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż 1 sztuki

RAFWAL0301
#7 Wielbiciel#

Mam konto prywatne co jakiś czas sprzedaję gry od jakiegoś czasu, jak ktoś kupi od mnie grę to oferta się wznawia i tak ostatnio mając jedną grę sprzedałem ją trzem różnym osobom.

Podczas wystawiania oferty nie mogę zaznaczyć opcji do wyczerpania zapasów tylko mogę określić na ile dni ma być ogłoszenie wystawione.

Jak wystawić ofertę 1 sztuki, aby po zakupie przez kogoś ta oferta zniknęła, a nie co chwilę się wznawiała?

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@RAFWAL0301 zakończ ofertę z poziomu zakładki "Mój asortyment", wtedy oferta już nie będzie wznawiana. Wybierz przycisk "akcje" po prawej stronie i "zakończ". Na przyszłość podczas wystawiania oferty zwróć uwagę, aby nie zaznaczyć opcji automatycznego wznawiania. 🙂

w_kiwi_0-1685991408132.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

RAFWAL0301
#7 Wielbiciel#

Sprawdzę, ale dlaczego nie można wybrać opcji do wyczerpania zapasów?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Taaa jasne. Proszę o masową możliwość zmiany tego skoro naprawić nie potraficie. Wystawiłam z tym z 500 aukcji gdy jeszcze komunikat głosił błędne informacje i nie zamierzam ręcznie tego zmieniać. Gdy wystawiałam aukcje komunikat głosił, że wznawiane będą wszystkie oprócz sprzedanych. Więc proszę naprawić swój błąd. Przy tych stawkach prowizji wstydem jest, że nie potraficie od takiego czasu naprawić tak prostego problemu.  Nadal pewnie wisi masa aukcji ludzi którzy wystawiali nie wiedząc o błędzie, czy allegro ich chociaż poinformowało o zmianie komunikatu zamiast naprawy błędu albo w ogóle o istnieniu błędu??? Bo ja sobie takiej informacji nie przypominam...

oznacz moderatorów