anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż - Konkurencja - Zgłaszanie sprzedaży

MAMY ROZWIĄZANIE!
PTKazik
#9 Pomysłodawca#

Witam od ponad 2 lat sprzedaje na allegro, ostatnim czasy mam problem ze sprzedającym, który kopiuje moją sprzedaż oraz zgłasza mnie, przez co usuwają mi ofertę, oczywiście poprawiam wtedy ofertę jeżeli dostaje powód usunięcia. Mogę coś z tym zrobić albo prywatnie mi ktoś doradzi i zna się na tym co jest źle z moją ofertą, żeby osoba zgłaszająca nie mogła mi nic zarzucić. Dodam, że mu usunęli już konto, bo widzę że stracił polecenia i jego konto pisze, że zostało założone mniej niż miesiąc temu.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
dawal50
#14 Krzewiciel#

Wszedłem na Twoje komentarze - możesz wyjaśnić co oznacza w tytule słowo ISO?

Z tego co wiem ISO to obraz gry a to chyba podchodzi pod piractwo?

oznacz moderatorów
PTKazik
#9 Pomysłodawca#
  1. Nie to nie jest piractwo, to była tylko instalka gry (bez kodu nie uruchomimy gry), ale zaprzestałem sprzedawania tego i sprzedaje teraz same kody w nowej ofercie jest. 
oznacz moderatorów
PTKazik
#9 Pomysłodawca#

Zmieniłem, bo dostałem upomnienie, nie wiedziałem, że tak nie można. Potem dostałem za opis, a teraz nie chce dostać kolejnego. 

oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

@PTKazik A wydawca udostępnia gdzieś oficjalnie instalkę, że twierdzisz że to nie piractwo? Twierdzisz że zaprzestałeś sprzedawania tego, ale nadal sprzedajesz tą samą grę, nie ma tylko w tytule ISO. Więc w aktualnej ofercie skąd klienci ściągają grę skoro nie wysyłasz im instalki? Bo np mogę wpisać w google farming simulator 2019 generator kluczy i wyskakuje mi takie coś https://dobregry.com/fs19-generator-kluczy/

Czy to nie jest piractwo?

oznacz moderatorów
PTKazik
#9 Pomysłodawca#

Nie nie broń boże nie jest to generator kluczy, który i tak pewnie jest fake'iem bo za dzieciaka nie raz próbowało się takiego czegos i tylko wirusy, instalki już nie dołączam. Sam kod. 

oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

@PTKazik nie piszę że sprzedajesz generator, tylko że klucze możesz generować w generatorze i automaterem wysyłać darmowe klucze wygenerowane przez generator.

Piszesz że sam kod wysyłasz a jednocześnie w aukcji masz jak byk "Aktywacja klucza przebiega podczas uruchomienia gry, bezpośrednio w grze."

Czyli musisz im wysyłać także grę, bo co im z samego kodu. Nie dziwię się że usuwają, pewnie sami klienci zgłaszają że wysyłasz im ISO.

oznacz moderatorów