anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż Konta do Gry Fortnite

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wiktor911S
#7 Wielbiciel#

Witam,

Ostatnio sprzedałem konto do gry Fortnite. Po zapłacie przesłałem kupującemu dane do logowania, a następnie udzieliłem możliwości zmiany hasła oraz adresu e-mail do konta. Wszystkie potwierdzenia o tym że hasło i adres e-mail na koncie zostały zmienione posiadam. Kupujący wysłał mi zdjęcie jak jest aktywny na koncie, gdy byłem na innym koncie Fortnite to widziałem jak jest aktywny na koncie które kupił. Teraz otworzył dyskusję Allegro o tym że nie otrzymał zakupionego konta pomimo tego, że mu je przekazałem i na dodatek usunął wszystkie wiadomości potwierdzające posiadanie konta. Jestem pewien że kupujący jest w posiadaniu zakupionego konta ponieważ widzę z innego konta Fortnite że ktoś się loguje na konto które kupił. Sprzedałem pomyślnie już kilka kont i mam potwierdzenia że kupujący otrzymali swoje zakupione konta. Mogę również napisać do nich żeby to potwierdzili. Nie wiem czemu teraz jest problem z tym kupującym. 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Wiktor911S przedstaw w trwającej dyskusji wszystkie swoje dowody i odrzuć reklamacje

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Wiktor911S  "...usunął wszystkie wiadomości potwierdzające posiadanie konta"

Nie jest możliwe usunięcie wiadomości, masz kopie na skrzynce mailowej, lub w Centrum Wiadomości Allegro.

Nie mieszaj do transakcji innych kupujących, nie proś o potwierdzenie twojej uczciwości. Możesz się pomylić a poza tym  oni nie są świadkami w konkretnej sprawie.

oznacz moderatorów
Wiktor911S
#7 Wielbiciel#

Rozmawialiśmy poprzez Discord i usunął wiadomości, ale mam zrzuty ekranu.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Masz zrzuty to wklej do dyskusji.

oznacz moderatorów
Wiktor911S
#7 Wielbiciel#

Wkleiłem a on dalej twierdzi że „nie otrzymał konta”

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Wiktor911S napisz że zgłosisz oszustwo na policji art 286kk że pójdziesz z dowodami 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@az1rael Co ty za bzdety wypisujesz, tak doradzasz!😵

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Wiktor911S przed chwilą poprosiłam naszego doradcę z Allegro, aby zabrał głos w tej dyskusji. Mam nadzieję, że sprawa szybko i pozytywnie się wyjaśni.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów