anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niedostarczonych towar

DoReMa
#9 Pomysłodawca#

Witam . Proszę o poradę co np zrobić z sytacja gdy klient dostaje  towar . Na drugi dzień zgłasza że brakuje mu dwóch kijków ( do parownicy karcher ) . Wiem na 100% że były włożone do kartonu. Twierdzi jeszcze Że Majka nie jest do końca sprawna i w związku z tym chcę zwrócić towar. Mamy u siebie na placu zamontowany monitoring i sprawdzając to na kamerach jak wcześniej już pisałam Kijki zostały .  włożone do kartonu. Nie za bardzo wiem jak rozwiązać tą sprawę bo coś czuję że zaraz będzie negatyw

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

on ci negatyw ty mu zgłoszenie oszustwa na policji ciekawe kogo bardziej zaboli zwłaszcza że masz monitoring

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie tak szybko, Policja- więzienie aż strach czytać te wpisy nienawidzącego kupujących pomocnika sprzedających, monitoring oznacza że mogły być a pytanie czy dojechały, tego nie napisałeś?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

nie no wyparowały z paczki z myjką, komuś brakowało akurat kijków bo samą myjką pogardził, a mógł zajumać całą paczkę ale miłosierdzie okazał same kijki sobie przygarnął...

oznacz moderatorów

DoReMa
#9 Pomysłodawca#

No faktycznie wyparowały, nie zgłasza pan ze paczka uszkodzona wiec uważnym  ze nikt z firmy kurierskiej nie podebrał bo to już by chyba była historia do telewizji🙂

oznacz moderatorów