anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż laptopa licytacja

lewandowska16
#2 Obserwator#

Sprzedaż laptopa licytacja ... Przed zakupem udzieliłem kupującemu wszelkich dodatkowych informacji , zatem kupujący miał pełna wiedzę na temat zakupionego laptopa. Jakakolwiek ingerencja w zakupiony towar (dokumentacja zdjęciowa wysłana przez kupującego, na której widać wnętrze laptopa ) z gruntu dyskwalifikuje zwrot zakupu , nawet zakupu używanego sprzętu. Laptop ten nie posiada wbudowanego modułu wifi tylko kartę "Intel Comet Lake PCH-LP" do połączenia kablem ethernet co było widoczne w specyfikacji laptopa która była dołączona do opisu aukcji .Odmawiam przyjęcia zwrotu zakupionego laptopa ze względu na fizyczną ingerencję w zakupiony komputer... (tak odpisałem) Po interwencji allegro gdzie powiedzieli że może zwrócić towar komputer został odesłany ,po sprawdzeniu okazało się że karta WiFi jest odłączona od gniazda ,usterka została usunięta, komputer został naprawiony i teraz chcę odesłać go kupującemu ,który wygrał aukcje i tu zaczyna się problem znowu kupujący twierdzi że go oszukałem straszy policją i wyzywa od oszustów czy aby napewno ma racje ?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

lewandowska16
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów