anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż na Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Szajewski996
#7 Wielbiciel#

Witam

Pytania kieruje do sprzedających od dłuższego czasu lub tych którzy wielokrotnie już coś sprzedali.

1. Czy na Allegro mogę spodziewać się wyraźniej szybszego niż na Allegro Lokalnie sprzedania mojego nowego monitora? Sprzedaż na Allegro idzie szybciej/sprawniej- jest więcej kupujących, niż na Allegro Lokalnie?

2. Opłaca się jednostkowo promować na Allegro?/mogę liczyć na jeszcze wyraźniejszą szansę sprzedania monitora? (jest drogo + jeszcze dodatkowe opłaty za sprzedaż promowanego)

3. Czy opcja Kup Teraz na Allegro Lokalnie znacząco zwiększy ilość wyświetleń(nie wydaje mi się)?

Aktualnie mam wystawione promowane darmowe ogłoszenie monitora na Allegro Lokalnie, ale cudów nie widzę(w wyświetleniach- 15 wyświetleń w ciągu 2 dni) .

Proszę o informacje-porady, Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Na głównym sprzedasz szybciej ale opłaty też dużo większe. Promować nie radzę i tak wyszukiwarki ledwo co pikają, a za to w Twojej promowanej ofercie pokażą podobne tańsze produkty... Po sprzedaży pilnuj poczty, bo obecnie dużo cwaniaków próbujących wyłudzać z allegro project. W razie czego nie odpowiesz w 24h na dyskusje i masz kłopot gotowy. To dotyczy obu allegro. Aha udostępniając smarta musisz zgadzać się na zwroty więc przemyśl to...

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Jak dla mnie to próba sprzedaży na normalnym allegro ma większy sens ,choć jest bardziej kosztowna . Promowanie czy wyróżnianie niesie za sobą ryzyko , można drożej sprzedać  ale często klienci takich zakupów nie opłacają a sprzedawca nie odzyska prowizji od wyróżnienia czy kosztów promowania. 

oznacz moderatorów
Sebajcz
#8 Zapaleniec#

Z mojego doświadczenia wynika, że kupujący bardziej niż na promowaniach skupiają się na możliwych sposobach dostawy towarów, a niektórzy też szukają tylko ofert z monetami  ,Smart, darmowe zwroty. Bardzo ważne jest to aby jak najlepiej opisać przedmiot sprzedaży zrobić możliwie dobrze zdjęcia nic nie ukrywać zwłaszcza wad towaru.Często ludzie też pytają czemu sprzedajesz towar.Mile widziany jest numer telefonu do kontaktu. Ja na koniec opisu zawsze piszę polecam co ma sprawić że ktoś może pomyśleć że jestem pewien jakości swego opisu i towaru. Jak nie mogę odebrać to zawsze oddzwaniam. Chodźby ktoś pytał o to samo 77 razy nigdy się nie denerwuję choć czasem jest trudno. Na szybkość też wpływa cena chcesz szybko to musi być możliwie niska lub równa z tymi najtaniej wystawionymi o podobnych parametrach jakościowych i technologii.Jak za taką samą cenę będą dwa porównywalne towary  to proszę wierzyć że ludzie też na 120 % wybiorą ten który jest czysty i zadbany. To jest minimum jakie powinno być brane pod uwagę jeśli chcesz mieć pewność że jest dobrze wystawiona twoja oferta. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wystawiając na AL oferty są widoczne tu i tu, sprzedajesz więcej czy tylko ten monitor? jak nie chcesz sprzedawać więcej to i nie masz historii sprzedażowej to nie wiem czy jest to sens.

oznacz moderatorów
Sebajcz
#8 Zapaleniec#

W zupełności się z tym zgadzam tylko aby mieć historię sprzedaży zrobić trzeba możliwie dobrze ogłoszenia by ktoś mógł się zainteresować ofertą. Zwłaszcza że zwykły człowiek nie sprzedaje tysięcy sztuk jednego produktu i nie sprzedaje ich kilka, a najczęściej 1-2 sztuki z danego produktu i tu jest ważne jak się opisze bo towary nie są nowe.

oznacz moderatorów