anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż na licytacji

zibra1
#8 Zapaleniec#

Wystawiłem zegarek na licytację. Została zakończona, ale sprzedający nie zapłacił w terminie i allegro anulowalo sprzedaz. Wystawiłem więc licytację ponownie. W międzyczasie pierwotny zakupowicz skontaktował się ze mną że nie wiedział o upływie czasu i poprosił o sprzedaż i dokonaliśmy transakcji poza allegro.

Licytację druga więc zakończyłem. jakie było moje zdumienie gdy dzisiaj dostałem pieniądze na konto z allegro. Ponieważ nic nie miałem wystawione wszedłem na konto. Ku mojemu zdumieniu miałem wystawiony ten sam zegarek, którego licytacja trwała miesiąc czasu! Nie mam już tego zegarka, a kupujący zapłacił za niego i czeka na wysyłkę 

Zwrócić pieniędzy nie mogę poprzez aplikację bo są już u mnie na koncie. Oczywiście napisałem do kupującego ze zaszła pomylka i zwrócę pieniądze na podane konto. Czekam na odpowiedź. Mam jednak do zapłaty prowizje za sprzedaż i nie chce jej płacić bo licytacja ta była poza moja wiedza i nie mam też już tego towaru. Nie dostawałem żadnych powiadomień od allegro że trwa jakaś licytacja ani żadnych wiadomości od potencjalnych kupujących  Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

@zibra1 powiedz na whatsapie, że sprzedałeś poza allegro hahah. Po zwrocie kasy prześlij potwierdzenie przelewu z nickiem kupującego. Mam maila którego nie używam...Boshh

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

I tutaj widzisz kłąnia się nie czytanie tego co się robi. I nie nie piszę tego obraźliwie i nie o to chodzi, to ostatnio standard. Cokolwiek robisz w necie np na takim portalu lub w ogóle przy jakiejkolwiek usłudze należało by przy tym sprawdzić jak to działa. I zaglądać od czasu do czasu na maila. Jak dobrze zrozumiałam to to wyszło tak: Wystawiłeś sobie zegarek, kupił i nie zapłacił to wystawiłeś sobie ten zegarek znowu i potem ofertę anulowałeś jak się sprzedał gdzie indziej. Niestety nie doczytałeś, że oferty: nie sprzedane i nie zapłacone po 5ciu dniach są anulowane, a po kolejnej dobie wznawiane. Czyli pierwsza oferta się sama wznowiła. Miałeś info z możliwością anulowania tego na mailu.

Teraz trzeba wybłagać ten numer konta i oddać kasę zanim klient się wkurzy i zacznie dyskusję itp... A o zwrot prowizji piszesz na allegro kontakt, dołącz potwierdzenie zwrotu kasy.

oznacz moderatorów