anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż - Opinia

PTKazik
#9 Pomysłodawca#

Witam, sprzedaje na allegro od dłuższego czasu, niestety pewny użytkownik wystawił mi ocenę 1 gwiazdka bez kontaktu ze mną napisał "zostałem zrobiony w konia" gdzie nigdy nie mam problemu z kupującymi i mam wrażenie że to na złość konkurencja, bo nawet nie napisał żeby się dogadać i nawet nie wiem dlaczego tak napisał, Jest jakiś moderator który by pomógł rozwiązac problem? Albo co kolwiek? Od tam tej pory nikt ode mnie nie kupuje.

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

xyz96
#21 Demiurg#

@PTKazik Możesz ten komentarz zgłosić do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272&subjectId=0047464a-5... Jeśli narusza zasady, zostanie usunięty.

oznacz moderatorów

PTKazik
#9 Pomysłodawca#

Jak mam sprawdzić kto wystawił? Pokazuje mi 1 gwiazdka wystawiona od m....p "zostałem zrobiony w konia' dziwnym trafem na sprzedanych 200 sztuk jeden się taki trafił.. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Niczego nie musisz sprawdzać, zgłoś komentarz, podaj numer aukcji.

oznacz moderatorów

PTKazik
#9 Pomysłodawca#

Karze podać login kupującego

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Przecież jeśli ktoś wystawił Ci komentarz, musiał kupić towar, masz jego dane, login.

A może Ci chodzi o ocenę produktu, nie o komentarz do transakcji?

Przy ocenach produktu masz "zgłoś naruszenie".

oznacz moderatorów

PTKazik
#9 Pomysłodawca#

Zgłosiłem naruszenie zasad, tak chodzi mi o ocenę produktu, a da się jakoś sprawdzić kto to? Chciałbym się z tą osobą skontaktować i ew. dowiedzieć dlaczego tak

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie da się. To jest ocena produktów kupionych nie tylko od Ciebie, ale także takich samych towarów kupionych od innych sprzedawców.

oznacz moderatorów

PTKazik
#9 Pomysłodawca#

Jak zmienie nazwę ofery to, to jakoś zniknie? Nie chce żeby ktoś mi psuł oceny. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Poczekaj, zgłosiłeś, może Allegro usunie. Moim zdaniem zrobi to chętnie 🙂

oznacz moderatorów

PTKazik
#9 Pomysłodawca#

Dobrze, po prostu denerwuje mnie to, że przez kogoś mam takie a nie inne opinie. Moi klienci są w 100% zadowoleni, a ja na tym cierpie w tym momencie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@PTKazik Tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oceny masz otrzymane oceny wraz z nickami.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PTKazik Podaj mi proszę login konta, którego dotyczy ta sytuacja. Ma koncie, z którego tutaj piszesz nie ma żadnego negatywnego komentarza. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PTKazik
#9 Pomysłodawca#

Już rozwiązałem zmieniłem kategorie swojego produktu, żeby ta osoba mi nie nabijała mniejszych gwiazdek, Pozdrawiam i dziękuje za wyjasnienie @xyz96 

oznacz moderatorów

MariuszBarabas
#9 Pomysłodawca#

Możliwe, że konkurencja albo po prostu Janusz internetu ale to nie istotne.

Sprzedaję na allegro już parę ładnych lat i jednego się nauczyłem tutaj, bez względu co jest napisane w regulaminie allegro, że kupującemu tak naprawdę przysługuje 90 dni odstąpienia od umowy a nie 14 a to z tego względu, że w ciągu 90 dni może wystawić komentarz negatywny do zakupu co jest chore, bo jak sam zepsuje cześć od używania w tym czasie to zwróci towar albo negatyw. Spotykałem się z takim problemem wielokrotnie, jest to wpisane w ten portal aukcyjny.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MariuszBarabas zwrot to nie reklamacja 🙂 przy zakupie konsumenckim masz 14dni sprzedawca może zgodzić się na dłuższy okres, przy reklamacji może reklamować do 2 lat 🙂  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MariuszBarabas
#9 Pomysłodawca#

@kostas11  tak wiem, ale wiele razy ale to wiele razy kupujący to wykorzystują, co do reklamowania przez dwa lata to wiadomo, taka reklamacja nie ma sensu przynajmniej w moim przypadku, jeżeli chodzi o sprzedaż używanych rzeczy, gdyż wiadomym jest, że nie jest to nowe. Ale wracając do meritum sprawy, sprzedawca nie boi się POK tylko negatywa. Oddać kasę można i z głowy problem ale negatyw zostaje i obniża sprzedaż, traci się często super sprzedawcę. Nagminne przypadki otwierania opakowania po dwóch miesiącach od otrzymania paczki i klient chce oddać bo to jednak nie to, nie zgodzisz się negatyw, czyli tak naprawdę jest 90 dni. Takich przypadków jest coraz więcej z tego względu, że kupujący się uczą allegro cały czas dla niektórych to nawet życie robić tutaj zakupy. Druga sprawa otwarcie dyskusji i nie zgadzając się z klientem oznaczenie jej jako nie rozwiązanej, wiem z własnego przypadku....

oznacz moderatorów