anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż przedmiotów / dziwne pytanie kupującego

MAMY ROZWIĄZANIE!
Shimixx
#7 Wielbiciel#

Cześć.

Mam takie dość nietypowe pytanie. Chciałem sprzedać moje skiny do cs:go poprzez allegro lokalnie. I napisał do mnie jakiś kupujący z prośbą o to abym wystawił mu to przez zwykłe allegro (on pokryje prowizje), bo chce wziąć na to fakturę od Allegro. Najzwyczajniej w świecie zapachniało mi to jakimś oszustwem ,a dodatkowo mój znajomy ,który kiedyś też sprzedawał przedmioty do tej gry dostał bardzo podobnie brzmiącą wiadomość. 

Link do screena wiadomości: https://imgur.com/a/V5SqibJ

Powiem szczerze nigdy nie słyszałem ,że allegro wystawia jakieś faktury. Dzięki za wszelkie informacje 

Pozdrawiam Maciek 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@Shimixx  wałek allegro nie wystawia faktur za sprzedawców 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Shimixx Wałek, poszukaj postów tutaj  na forum.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Shimixx
#7 Wielbiciel#

@kostas11 @pinsplash Dzięki bardzo za pomoc 🙂 Właśnie to mi nie pasowało w tej całej akcji. Support Allegro napisał ,że i tak to konto zostało zbanowane ,ale wolałem się upewnić na przyszłość. Pozdrawiam was ciepło i życzę miłego dnia 

Maciek

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Shimixx Przy sprzedaży skinów uważaj jeszcze na cwaniaków, którzy rozpoczynają płatność (czasem podsyłając fałszywego mejla o jej zakończeniu), ale jej nie finalizują. Wielu sprzedających już tutaj opisywało takie sytuacje, w których stracili skina, bo kupujący twierdził że już zapłacił i nalegał na szybkie przekazanie w grze.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów