anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż przedmiotu uszkodzonego

Client:78952210
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie,najlepiej do adminów po sprzedaży przedmiotu dyskusja z kupującym zakończona na jego korzyść,brak zwrotu przedmiotu i kwota którą uzyskał z POK doliczona do mojego salda,nie zgadzam się z opinią Allegro i chcę wystąpić na drogę sądową,kogo dotyczyć ma pozew kupującego czy Allegro. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:78952210
#7 Wielbiciel#

Super iż przepisy chronią kupujących ale w wielu przypadkach trzeba chronić sprzedających od nieuczciwych kupujących.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przepisy bardziej powinny chronić kupujących i tak jest bo w wielu przypadkach sprzedający ukrywają wady sprzedawanego przedmiotu, szczególnie tego używanego.😊

oznacz moderatorów

Client:78952210
#7 Wielbiciel#

LEW433 a jaka jest odpowiedż do pierwszego wątku.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:78952210 rozpatrzyłeś reklamację ? masz 14 dni od zgłoszenia nie odesłania, jak nie odesłał trzeba było odrzucić, odpowiadałeś w dyskusji ? 

Jak już chcesz pozywać to Allegro bo to wypłata z Allegro i Allegro Cię obciążyło 🙂 a jeśli jesteś w relacji B2C z Allegro możesz napisać do UOKiK 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:78952210 podaj proszę numer zamówienia, którego to dotyczy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:78952210
#7 Wielbiciel#

Pani Moniko,zapytałem społeczność na prośbę mojej sąsiadki nie polskojęzyczna, którą to spotkało,Ja pytałem prawnika z mojej rodziny przeanalizował aukcję i poprosił by się do niego zgłosiła że racja jest po Jej stronie zobaczymy jak to się rozwinie,gdy będzie wyrok sądu na pewno się nim tu podzielę,dziękuję wszyskim za odpowiedzi.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:78952210 jeśli Twoja sąsiadka, przeoczyła ramy czasowe, nie odczytała dyskusji, nie rozpatrzyła reklamacji o czasie, zgodnie z regulaminem ( nie koniecznie prawem, daj znać co prawnik wskóra ) doliczają to do salda i obciążają sprzedawcę 🙂 

Do umowy dochodzi między kupującym - sprzedającym a allegro nie jest stroną transakcji i jak najbardziej może se wypłacać co chce i komu ale już bez wyroku sądu i rozprawy nie powinni obciążać sprzedawcy !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:78952210
#7 Wielbiciel#

Babka jest Ukrainką,odpisywała w dyskusji natychmiast,sprzedaje również na znanym portalu zagranicznym przeważnie przedmioty uszkodzone rtv,ponad 1200 sprzedanych i zero negatywnych komentarzy,ma kasę i sporo czasu więc może się pobawić w sprawy sądowe,na pewno wyrok będzie znany wszędzie w mediach społecznościowych,prawnik na pewno nie zaproponował by spotkania jeśli widział by nieprawidłowości,zapytam sąsiadkę czy mogę udostępnić te materiały tutaj.

oznacz moderatorów