anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż przez Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Oskaro933
#7 Wielbiciel#

Witam, sprzedałem przedmiot za pomocą allegro lokalnie z opcją kup teraz, pieniądze widzę już na koncie, natomiast nie mogę ich wypłacić ponieważ nie miałem zapisanego numeru konta, obecnie weryfikacja trwa do 5 dni. 

 

Pytanie czy mogę już wysłać produkt który sprzedałem ? Czy kupujący może naglę zrezygnować i poprosić o zwrot pieniędzy w momencie jak wsadzę paczkę do paczkomatu ? Będę wdzięczny za odpowiedź lub skierowanie mnie gdzie mogę takie pytanie zadać. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
pinsplash
#21 Demiurg#

@Oskaro933 Nie, kupujący nie ma dostępu do twoich środków na allegro finanse ( bo to masz na mysli pisząc "na koncie"?). Możesz wysłać.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Oskaro933
#7 Wielbiciel#

Tak chodzi mi o moje środki, tak gdzie zlecamy wypłatę pieniędzy po sprzedaży towaru. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Oskaro933 pisz w jednym wątku.

Po udanej weryfikacji będziesz mógł zlecić wypłatę tutaj

oznacz moderatorów
Oskaro933
#7 Wielbiciel#

Ok jestem tu nowy i nie za bardzo ogarniam jak wrócić do poprzedniego wątku, który rozpocząłem.

Czyli jeżeli osoba, która wpłaciła już pieniądze nie ma możliwości aby je odzyskać jak włożę paczkę do paczkomatu ?  

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Oskaro933 spokojnie możesz wysłać paczkę.

oznacz moderatorów
Oskaro933
#7 Wielbiciel#

A orientujesz się może ile czasu mam na nadanie paczki do klienta ? Wiem że najlepiej zrobić to jak najszybciej natomiast są jakieś ramy czasowe? 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Oskaro933 jak nie napisałeś inaczej to do 7 dni ale bez powodu nie zwlekaj z wysyłką.

oznacz moderatorów