anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
karina2110
#7 Wielbiciel#

Witam mam taki problem ze sprzedawałam dobra PS4 przy pakowaniu syn ja zalał pisząc do kupującego o anulowanie zakupu on grozi mi oszustwem i policja gdzie ja chcem mu zwrócić pieniążki i nie wysyłać wadliwego towaru co robi proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

@karina2110 wyślij wadliwy , poinformowałaś o wypadku i aktualnym stani towaru .

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@karina2110 Poproś kupującego o podanie nr konta do zwrotu środków i czekaj aż Ci je podeśle - korespondencję prowadź przez allegro i pilnuj czy nie otworzy dyskusji - jeśli otworzy to odpisuj obowiązkowo w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Na policję może sobie iść ale tylko w ramach spaceru bo i tak nic tam nie załatwi 🙂

oznacz moderatorów
karina2110
#7 Wielbiciel#

Czyli mam prawo odstąpić od umowy jeśli towar wadliwy tylko chce żebym wysłała popsuta i spuściła z ceny ???

oznacz moderatorów
karina2110
#7 Wielbiciel#

Czy w takim wypadku allegro może mi Zblokować konto 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@karina2110 dogadajnie się co do ceny i wyślij , pamiętaj --wszelkie negocjacje i informacje o stanie towaru tylko przez wiadomości allegro , musisz mieć dowód na to ,że się zgodził na produkt uszkodzony oraz obniżkę ceny .

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@karina2110 Odstąpić od umowy można tylko za porozumiem stron.

Jeśli pasuje Ci obniżka ceny i wysyłka uszkodzonego towaru to można tak zrobić.


Tak jak napisał @mdrogeria pamiętaj aby wszelkie szczegóły ustalić przez allegro i mieć wszystko na piśmie. Dokładnie opisz kupującemu aktualny stan towaru, załącz zdjęcia itp. tak aby kupujący wiedział dokładnie co otrzyma i aby nie było żadnych wątpliwości.

oznacz moderatorów