anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż z monetami allegro

C4R
#7 Wielbiciel#

Witam, mam pytanie .teoretycznie spełniam już wszystkie warunki aby aktywować w ofertach monety allegro,ale tylko teoretycznie... Jedynie Warunek 5 ocen świeci się cały czas na czerwono,mimo tego iż wczoraj otrzymałem dwie dodatkowe oceny przez co z ost miesiąca mam już 6 ,a dalej pokazuje ,że mam 3 ....dodam ,że przy żadnej z nich nie mam żadnej informacji aby nie były brane pod uwagę w programie....pozdrawiam i proszę o informację co może być nie tak 😅

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@C4R Cześć. Postaram się pomóc. 🙂 Rozumiem, że warunek o 5 ocenach jest podświetlony na czerwono w zakładce Monety? Możesz mi przesłać zrzut ekranu z widocznym adresem URL i godziną? Ja również widzę u Ciebie 6 ocen, dlatego przekażę tę sprawę do Działu Technicznego, sprawdzimy co się dzieje. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

C4R
#7 Wielbiciel#

Tak zgadza się taką miałem informacje...

Widzę,że temat już ogarnięty,być może potrzeba było po prostu więcej czasu ..Niemniej jednak dziękuję 🙃

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@C4R Być może przed godziną 8:00 jeszcze nie wszystkie informacje o koncie zdążyły się zaktualizować i stąd informacja o 3 ocenach. Cieszę się, że temat wyjaśniony i dziękuję za informację 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów