anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający chce anulować zakup

MAMY ROZWIĄZANIE!
vMisha
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Wystawiłam przedmiot na allegro lokalnie gdzie w opisie napisałam, że jest uszkodzony. Po zakupie poinformowałam kupującego, ze towar jest uszkodzony.

Kupujący tymczasem twierdzi że było za dużo opisu, nie widział tego i chce zwrotu. Co w takim wypadku mam robić? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
LEW433
#21 Demiurg#

Wystaw jak należy, opisz uszkodzenie tak żeby było widoczne, tu naprawdę źle to wyglądało.🤗

oznacz moderatorów
vMisha
#8 Zapaleniec#

Czyli jakbym sprzedała telefon z dużym opisem to allegro obciążyłoby mnie kosztami ?

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@vMisha Treść opisu musi być tak skonstruowana aby nie wprowadzać kupującego w błąd. Tutaj było to ewidentne - ściana tekstu (w dużej części w ogóle nie związanego z przedmiotem sprzedaży) i na samiuśkim końcu jedna mała kwestia o uszkodzonym ekranie. 

Tak istotna informacja jak uszkodzenie ekranu powinna być wyraźnie widoczna i jasno zakomunikowana kupującemu - najlepiej na samym początku opisu. 

Weź to pod rozwagę bo narobisz sobie kiedyś problemów. 

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Ale "jaja". Jeszcze takiego czegoś nie widziałem. Najpierw rozpisałem się dosyć sporo, jednak potem wszystko skasowałem - widzę, że to nie ma sensu.

Jedyna porada dla sprzedawcy - zanim wystawisz ofertę, to spróbuj przeczytać, to co napisałaś i to zrozumieć. Np. dla mnie to był duży problem i taka ofertę uznałbym jako jakiś żart.

Normalnie - totalny "bełkot" - aż dziwne, że znalazł się jakiś "jeleń", który się na to skusił.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów