anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Super sprzedawca - dodanie monet do ofert

MAMY ROZWIĄZANIE!
www_millo_pl
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Mam pytanie, w jaki sposób dodać do ofert monety uzyskane w programie Super sprzedawca?? mam ich kilkaset i nie wiem jak dodać.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Client:80340374
#14 Krzewiciel#

monet uzyskanych w programie SS nie przydzielasz ręcznie.

Każda oferta powyzej 50zł jest promowana tak długo jak masz dostępne monety, z biegem czasu gdy sprzedajesz ubywa monet z przyznanej puli

ilość monet mozesz sprawdzic w zakladce SS

 

oznacz moderatorów
www_millo_pl
#7 Wielbiciel#

super, tylko że ja nie mam produktów powyżej 50 zł. Ewentualnie zestawy, ale ile monet doliczy?

oznacz moderatorów
PHUABIB2
#12 Orędownik#

Żeby ustawić monety do ofert, te przyznane z automatu od Allegro, musisz zmienić czas wysyłki na "natychmiast" albo "24 H" w ustawieniu czasu wysyłki.

Inaczej Allegro nie doda automatycznie monet do twoich ofert, a jak widzę masz czas wysyłki ustawiony na 14 dni, więc nic z tego. Musisz zmienić max na 24 godziny.

 

oznacz moderatorów
PHUABIB2
#12 Orędownik#

Kilka masz, a pozostałe to niestety się nie kwalifikują na automatyczne monety.

oznacz moderatorów
Client:80340374
#14 Krzewiciel#

cena od 49,99zł to 2 monety ( 4 jesli zakup przez aplikacje )

cena od 99,99zł to 4 monety ( 8 jeśli zakup przez aplikacje )

cena od 999,99 to 6 monet ( 12 jeśli zakup przez aplikacje )

oznacz moderatorów
WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

a jak to jest gdy w przypadku moim, jak mam kampanie monetowe na 90% moich ofert dodane. Bez limitu monet, aby skorzystać z darmowej puli moje kampanie muszę wyłączyć ? 

Czy monety przechodzą na kolejny miesiąc ? 

konsultant na czacie powiedział mi ze muszę wyłączyć moje kampanie co jest bez sensu i tych nieda sie wznowić, będę musiał robić je od nowa.. jak to jest ?? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WojCzar_PL tak, jeśli kampanie monetowe są bez limitu to trzeba je wyłączyć, aby można było skorzystać z monet przyznanych w ramach programu Super Sprzedawca.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów