anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Super Sprzedawca i spadek sprzedaży

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

2-3 tygodnie temu skusiło mnie do skorzystania z programu Super Sprzedawca, po małych przebojach z Allegro otrzymałam status Super Sprzedawcy. Początkowo sprzedaż ciut wzrosła po czym boom nagle spadła i bardzo mało się sprzedaje.

 

Nic w akcjach nie było zmieniane, koszty wysyłki takie same jak przed skorzystaniem z programu. 

 

Pytanie czy ktoś miał kiedyś podobny przypadek? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci  u mnie czy z SS czy bez SS sprzedaż raczej na podobnym poziomie. Może problem w tym, że teraz najczęściej kupowane są maseczki, wiadome płyny i artykuły spożywcze o przedłużonej trwałości a wszystko inne schodzi na drugi plan. Ostatnio przyszła mi wiadomość na telefonie z aplikacji Allegro pt. Zobacz co jest na topie, wyświetl trendy allegro i ukazał mi się rządek płynów antybakteryjnych  😄

_____________
Kama
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Kaliope_BrzegZa pół roku najlepiej sprzedającym się asortymentem będą środki na mole 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@WREDZIA-W1  za pół roku będzie zalew tych samych towarów. Tylko będzie to oferta od prywatnych prepersów, którzy teraz robią zapasy. 😎 Oczywiście znacznie niższe ceny będą niż obecnie. 😋

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci Na poprawę możesz liczyć po usunięciu z ofert klauzul niedozwolonych z rejestru UOKiK, z zakładki Reklamacja. Obecnie wszystkie Twoje oferty są niezgodne z regulaminem Allegro.

„do reklamowanego przedmiotu musi być dołączony paragon lub faktura.”

„Nie zwracamy kosztów przesyłki oraz montażu.” 

Poza tym zakładka Reklamacja dotycząca rękojmi i zapis „Nasza firma udziela 14 dni gwarancji rozruchowej od dnia zakupu na zakupione części w naszej firmie. Gwarancja nie obejmuje części elektronicznych.” także narusza zasady. Do takich informacji służy zakładka Gwarancja.

oznacz moderatorów

RLis
#10 Popularyzator#

od kilku lat nieprzerwanie miałem SS, jakieś 3 tygodnie temu przez bezpodstawne negatywy ( do dziś nie wiem za co - próba kontaktu mailowego została uznana za nękanie) straciłem ten status, nie ukrywam, że początkowo się przejąłem, ale po 2-3 tygodniach okazało się że sprzedaż nieco wzrosła 😄

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

Rynek części samochodowych jest bardzo i szybko zmienny. SS to taki wytwór na który choć byś się rozdwoił i narobił w gacie z  wysiłku - nie masz wpływu, 1, 2 złe oceny bo kupujący ma prawo i lecą twoje starania na dno - a allegro tłumaczy że to jest subiektywna ocena kupującego i ma do tego prawo - chociaż widzi koszt wysyłki  8 zł to zaznaczy tobie 3 gwiazdki bo ma takie prawo - i co ? i nic, leżysz i kwiczysz 🙂
Ja raz mam, raz nie mam SS i poziom mniej więcej jest ten sam ale zauważyłam że pozycjonowanie ofert, aukcji się pozmieniało - coś allegro w tym temacie kręci tzn. mam określony towar który schodził miesiąc w miesiąc na tym samym poziomie od kilkudziesięciu miesięcy dając duży przychód, a od jakiegoś czasu znacznie spadło, gdzie tytuł, opis i ceny się nie zmieniły - więc co jest nie tak ? rynek nie mógł się zapchać bo jest za duży żeby wszyscy kupili i mieli dosyć 😉

oznacz moderatorów