anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

System blokuje moją aukcje, ze względu na treść kontaktową w opisie aukcji, której nie ma...

MAMY ROZWIĄZANIE!
WielkiSzop
#7 Wielbiciel#

Cześć,
Mam tak problem, iż wystawiając aukcje zrobiłem sobie uniwersalną stopkę aukcji, gdzie staram się przedstawić naszą firmę klientowi w kilku zdaniach. Nie ma tam żadnych ukrytych numerów telefonów, linków, ani innych niezgodnych z regulaminem rzeczy, taki boxik ma większość sprzedawców- wystawiłem około dziesięciu przedmiotów z zawartością``uniwersalnej treści o firmie` i nagle podczas edycji, podmiany grafiki na aukcji system nie chce zaakceptować aukcji, chociaż przed edycją miała identyczną treść.

Co robić w takim przypadku ? Wiem o który box z treścią chodzi `systemowi`, domyślam się nawet o które słowo, ale aukcja normalnie sobie wisi- po edycji grafiki, która nie ma z tym nie wspólnego wyskakuję mi taka treść:

Podczas modyfikowania oferty wystąpiły błędy
matchedText: skontaktuj się z nami; suggestion: Z opisu Twojej oferty wynika, że kupujący powinien skontaktować się z Tobą przed dokonaniem zakupu lub przedmiot oferty można zakupić mailowo bądź telefonicznie. Takie działanie może skutkować sfinalizowaniem transakcji poza Allegro. Usuń z opisu niedozwolone zapisy.
 
Sytuacja nieco śmieszna, gdyż sam start na allegro jest jaki jest to jeszcze po drodze ciągle są jakieś problemy techniczne, wolałbym się skupić na promowaniu sklepu czy wrzucaniu aukcji zamiast zajmować się waszymi bugami drogie Allegro.

Z góry dziękuję za pomoc.
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

W opisie aukcji, czy w opisie przedmiotu? W opisie przedmiotu nie może być niczego poza opisem przedmiotu.

oznacz moderatorów
WielkiSzop
#7 Wielbiciel#

A czym się różni opis aukcji od opisu przedmiotu ?

Dlaczego wszystkie aukcję mają identyczny box, a tutaj nagle coś się przywidziało? Przecież to jest jakiś błąd.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Opis aukcji (transakcji) to cała oferta ze wszystkimi jej elementami. Opisz przedmiotu to to, co zawarte w polu Opis przedmiotu.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@WielkiSzop to nie jest błąd. Mają wpisanych trochę słów zakazanych, które boty wyłapują i wyskakuje, że nie można edytować. Musisz coś zmienić, czasami wystarczy użyć innego słowa, albo zamienić szyk w zdaniu.

U mnie był problem z informacją jaką dodawałem, że kontakt jest w zakładce o sprzedającym. trzeba było to edytować.

Widac podczas wystawiania system to puścił, ale już podczas edycji wyskakuje, że nie można edytować. Też tak kiedyś miałem. W zasadzie nie powinien puścić już przy wystawianiu, ale pewno boty nie są doskonałe 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@WielkiSzop Zapoznaj się dobrze z tym tematem:

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/abc-sprzedazy/jakie-sa-zasady-dotyczace-wystawiania-i-opi...

tam masz napisane co może być a co nie w opisie, u Ciebie to prawdopodobnie jedno słowo typu "adres"

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@WielkiSzop allegro w swojej wielkiej pazerności twierdzi że możesz sprzedać towar poza serwisem i nic na tym nie zarobi

serwisu nie obchodzi np: że przedmiot jest specyficzny i chcesz przed zakupem porozmawiać

z kupującym czy na pewno potrzebuje produktu czy tez sprzedawany przedmiot będzie spełniał jego oczekiwania

sam mam kilka towarów w ofercie, których zwroty sięgają 90%

i to nie z powodu ich wad tylko z niewiedzy kupujących czy też ignorowania treści opisu

 

oznacz moderatorów