anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

System ocen sprzedajacych

Anusia123456789
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,

Borykam się od tygodnia z nastepujacym problemem. Otrzymałam od kupującego ocenę, pozytywna, jednak oceniająca zgodność z opisem produktu na 1 gwiazdkę, komentarz opisowy w stylu ' sprzedający się pomylił i wysłał nie ten produkt, ale sytuacja została rozwiązana ze sprzedajacym'. Sprawdziłam sprawę dokładnie, ponieważ z racji tego że nie otrzymuje wielu ocen komentarz z 1 gwiazda za zgodność z opisem spowodował utratę SS. Sytuacja taka nie miała miejsca, kupujący nie kontaktował kontaktował że otrzymał zły towar, nie zgłosił zwrotu, nic w tym stylu. Napisałam więc do kupujacego z prośbą o przybliżenie sytuacji.0 odpowiedzi. Zadzwoniłam więc aby wyjaśnić sprawę. Po rozmowie z kupującą okazało się że owszem sytuacja taka jej się przydazyla ale nie że mną a z innym sprzedajacym któremu to zgłosiła zwrot jakiegoś towaru i mu go odesłała bo wysłał jej nie to co chciała. Poprosilam więc o usunięcie bądź zmianę tej oceny gdyż nie dotyczy ona anszje transakcji.Pani przez telefon przyznała mi rację że oczywiście usunie opinie.No niestety opinia dalej sobie wisi. Pisałam do Allegro ale tradycyjna śpiewka że opini uusunąć nie mogą i wysłali do Kupującego instrukcje jak może on dokonać zmiany lub usunięcia komentarza. Wątpię że cokolwiek się wydarzy-jak wiadomo często kupujący mało interesują się tym co wystawiają  .Ponieważ komentarz jest pozytywny nie mam możliwości nawet odnieść się do tego, aby inni przyszli klienci widzieli, że towar był wysłany w porządku a ta opinia to zwykła pomyłka kupującego...czy istnieje jakiś sposób na radzenie sobie w takich sytuacjach? Przecież nie będę nękać kupującego kolejnym telefonem...

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To że nie mogą nie jest prawdą ,bo mogą tylko zwyczajnie nie chcą . Skoro klientka sama potwierdza że omyłkowo wystawiła taką opinie to ciśnij ich aby sami ją usunęli bo klient nie ma obowiązku umieć ją usuwać a ktoś ten bałagan powinien posprzątać.

oznacz moderatorów

Anusia123456789
#9 Pomysłodawca#

Potwierdziła mi telefonicznie,  nie w wiadomości na allegro więc zapewne zostanę zbyta ponieważ nie ma potwierdzenia od kupującego 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że Allegro może, ale w myśl zasady że nie można to nie robią tego, bo jaki mają w tym interes?

oznacz moderatorów